لوازم و مصنوعات چوبی در خانه

لیست کامل انواع مصنوعات چوبی
لیست کامل انواع مصنوعات چوبی

همه خانه ها انواع و اقسام کالاهای چوبی را می بینید در انواع مدلها و رنگ ها.در همه خانه ها چه کوچک و چه بزرگ سرویس های چوبی یکی از الزامات است. این لوازم علاوه بر الزامی بودن باید شکیل هم باشند.

مثلا مبلمان که جزو مصنوعات چوبی هر خانه ای محسوب می شود مرکز خانه قرار می گیرد و باید علاوه بر الزامی بودن زیبا باشد چون تمام وسایلات را باآن ست می کنند. شرکت هیلداچوب سعی کرده است مصنوعات چوبی خود را با بهترین متریال و در انواع مدلهای به روز در اختیار شما قرار داده است.

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند


قبل از صحبت در رابطه با انواع مصنوعات چوبی بهتراست بدانیم مصنوعات چوبی شامل چه مواردی می شود:
سرویس خواب
مبلمان
میز ناهارخوری
میزتحریر
کمد
ساعت
جاکفشی
شلف
کاورشوفاژ
و…
در ادامه با تک تک مصنوعات چوبی آشنا می شویم.

سرویس خواب

یکی از مهمترین لوازم در هر اتاق خوابی سرویس خواب‌ آن است. اگر می خواهید اتاقی زیبا داشته باشید باید در خرید سرویس خواب دقت کامل داشته باشید. یک سرویس خواب کامل شامل:تخت دونفره، میز آرایش و پاتختی است. قبل از خرید سرویس خواب باید به نکاتی توجه کنید و تنها زیبایی آن مدنظرتان نباشد.

در قدم اول باید نوع متریال بکار رفته در سرویس خواب را انتخاب کنید.متریال برای سرویس خواب شامل‌:ام دی اف، ملامینه، هایگلاس، راش و گردو است. که به نسبت بودجه و نوع کاربری آن باید انتخاب شود.

لیست کامل انواع مصنوعات چوبی

بیشتر بخوانید : چند دکوراسیون اتاق خواب

در قدم دوم انتخاب طرح و رنگ سرویس خواب است. که سرویس خواب ها انواع مدل هارا دارا می باشد مانند:کلاسیک، مدرن، سلطنتی، چسترو… که طرح و رنگ آن را به نسبت سلیقه خودتان باید انتخاب کنید. برای انتخاب رنگ سرویس خواب بهتر است رنگی را انتخاب کنید که دلتان را نزند و از مد هم نرود و بتوانید به راحتی با دیگر وسایلات اتاقتان آن را ست کنید.

بهترین رنگ، رنگ های خنثی هستند که بسیار زیبا و از مد هم نمی‌روند.بعد از خرید سرویس خواب سعی کنید تشک مناسبی هم برای سرویس خوابتان خرید کنید تا آرامش و آسایش خوبی را در هنگام خواب داشته باشید.

مبلمان

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم مبلمان مرکز اصلی هرخانه ای محسوب می شود. امروزه اکثر افراد مبلمان و سرویس خواب اتاقشان را باهم ست می کنند تا از هماهنگی آن لذت ببرند. برای خرید مبلمان باید تمام حواستان را جمع کنید. مبلمان یکی از اقلامی است که همیشه از آن استفاده می کنیم به همین علت باید از بهترین متریال و بهترین نوع پارچه خرید کنیم. و سعی کنید از رنگ های روشن استفاده نکنید چون بیشتر افراد عادت دارند همیشه بر روی مبل بنشیند و چیزی بخورند و ممکن است اگر رنگ آن روشن باشد لکه و یا آثاری بر روس پارچه بماند که باعث بد دیده شدن مبل شود.

بیشتر بخوانید : چند دکوراسیون داخلی خانه برای محیط های کوچک

میز ناهارخوری

امروزه به علت شایع شدن درد کمر و پا همه افراد از میز ناهارخوری در منزلشان استفاده می کنند. پس بعد از مبلمان میزهای ناهارخوری دیگر ملزومات هرخانه است. بهترین گزینه خرید میزهای ناهارخوری مطابق با مبلمان است. که از هماهنگی و نظم بالایی برخوردار باشد.

میزتحریر

امروزه با شروع شدن اپیدمی کرونا اکثر افراد کارهای خود را در منزلشان انجام می هند و یا دانش آموزان و دانشجویان تمامی درسشان را مجبور هستند درخانه انجام دهند. به همین علت خرید میزهای تحریر یکی از واجبات است. با خرید میزتحریر می توانید به راحتی و بدون خستگی به تمامی کارهای روزمره خود برسید و دیگر نگران خستگی و دردگرفتن ستون فقرات خود نباشید.

بیشتر بخوانید : خرید ویترین چوبی مدرن در مشهد

کمد

به علت کمبود فضا در خانه های امروزی و قرارگرفتن تعداد زیادی افراد در یک خانه همه افراد نیازمند یک کمد برای قرار دادن وسایلات خودشان هستند. اگر تمامی وسایلات را بخواهند در اتاق جاسازی کنند تمام فضای اتاق پر می شود و شکل نامنظمی به خود می گیرد به همین علت را خرید کمدهای بزرگ و جادار دیگران نگران کمبود فضا و شلوغی منزلتان نباشید.

ساعت‌

یکی از زیباترین مصنوعات چوبی در هرخانه ای ساعت های چوبی هستند. با قرار دادن ساعت های چوبی در پذیرایی خود علاوه بر راحتی می توانید به عنوان یک وسیله تزئینی از آن استفاده کنید.

جاکفشی

یکی از مهمترین واجبات هر خانه ای جاکفشی است. به علت آپارتمانی بودن خانه های امروزی یکی از واجبات برای هر خانه ای جاکفشی است که بتواند شلوغی جلوی درب هر خانه ای را منظم کند و از گم شدن و یا خراب شدن کفش ها جلوگیری کند.

لیست کامل انواع مصنوعات چوبی

بیشتر بخوانید : تعمیر تشک خوشخواب | تعویض تشک کهنه با نو

شلف

از اکسسوری های بسیار زیبا در خانه و یا محل کار شلف ها هستند. با قرار دادن شلف بر روی دیوار می توانید از خالی بودن دیوار ها به خوبی و به زیبایی از آن استفاده کنید. می توانید مجسمه و کتاب های خود را به خوبی بر روی دیوار تزئین کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

کاورشوفاژ

درست کردن شوفاژهای قدیمی بسیار هزینه بر است و بسیار زیاد دردسر دارد. به همین علت با خرید کاور شوفاژ می توانید به راحتی از یک شوفاژ بسیار کهنه با شکلی نامناسب راحت شوید. کاورشوفاژها در انواع مدلها و رنگ ها در بازار موجود است که می توانید شوفاژهای خود را به زیباترین شکل ممکن تبدیل کنید.