6نوع سبک دکوراسیون داخلی

چند دکوراسیون داخلی خانه برای محیط های کوچک
چند دکوراسیون داخلی خانه برای محیط های کوچک

امروزه از کوچکترین خانه ها تا بزرگترین خانه ها همه افراد به دنبال دکوراسیون شیک و لاکچری می گردند.همانطور که می دانید خداوند مهربان هریک از افراد را متفاوت آفریده است،به همین منظور سلیقه های تک تک افراد باهمدیگر متفاوت است.برخی افراد به دنبال دکوراسیون با سبک های امروزی هستند ولی برخی افراد به دنبال سبک های ساده و سنتی هستند.انتخاب سبک هر منزلی بسته به سلیقه افراد متفاوت است.

دتئاد

در این مقاله می خواهیم با انواع سبک های دکوراسیون آشناشویم پس باما همراه شوید؛

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن به دکوراسیون هایی گفته می شوند که دارای خطوط صاف و مرتب هستند.از رنگ های سفید و خنثی در این دکوراسیون بیشتر به چشم می خورد.در این دکوراسیون سادگی و ظرافت به وفور قابل مشاهده است.

What is modern decoration Features and characteristics of a modern home

دکوراسیون امروزی

اکثر افراد فکر می کنند دکوراسیون امروزی همان مدرن است،ولی این دو کاملا باهمدیگر متفاوت است.تفاوت اصلی در اینم دو سبک این است:سبک مدرن تفسیری ازطراحی در قرن بیستم است،ولی سبک های امروزی پایبند به این نوع تفسیرها نیست.

در سبک های امروزی حس وحال صمیمیت و گرما بیشتر به چشم می خورد.

2

 دکوراسیون مینیمال

سبک های دکوراسیون مینیمال یکی از سبک های پرطرفدار و محبوب در بین افراد است.در این نوع سبک ها سادگی و آرامش قابل مشاهده است.و دیگر خبری از زرق و برق  در این نوع دکوراسیون وجود ندارد. و رنگ هایی مثل سفید و مشکی بسیار بکار رفته است.

3

دکوراسیون صنعتی

سبک دکوراسیون صنعتی همانطور که از اسمش پیداست،الهام گرفته از دوره انقلاب صنعتی اروپا است.در این نوع دکوراسیون وسایلی مانند سنگ و چوب و آجر بیشتر استفاده شده است.و مبل های چرم عضو جدایی ناپذیر از این نوع دکوراسیون است.

4

دکوراسیون روستیک (روستایی)

برخی از افراد طرفدار سادگی و آرامش همراه با الهام  از طبیعت و خانه های روستایی هستند.در این نوع دکوراسیون از چوب و آجر بشتر استفاده شده است.و جالب است بدانید واژه روستیک به معنای رنگ و رو رفته است.

5

دکوراسیون بوهمیان

شاید خیلی از افراد اسم این نوع دکوراسیون را نشنیده باشند ولی بارها در برخی از منزل ها و یا شاید سلیقه خودشان این نوع دکوراسیون باشد.این نوع دکوراسیون به معنای دکوراسیون کولی وار است. اگر به دنبال دکوراسیون هایی با انواع و اقسام رنگ و طرح هستید به آن دکوراسیون بوهمیان می گویند.این نوع دکوراسیون از هیچ قانون و مقرراتی پیروی نمیکند و ممکن است حتی تمامی وسایل منزلتان هیچکدام باهم دیگر ست نشود.

6

حرف آخر

همانطور که می دانید چیدمان دکوراسیون بدون سرویس چوب معنا و مفهومی ندارد.اگر به دنبال سرویس خواب ،سرویس چوب و تشک هستید.و می خواهید خانه ای بسیار شیک و راحت داشته باشید پیشنهاد ما به شما هیلداچوب است.هیلداچوب یکی از فروشگاه های عرضه محصولات چوبی در مشهد است.که سرویس های چوبی بسیار زیبا با انواع طرح ها و رنگ هارا با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت آماده و به شما عرضه می کنند. برای دیدن نمونه کار ها و استعلام قیمت های باورنکردنی کافیست به آدرس سایت هیلداچوب سر بزنید.