5 ایده دکور دیوار برای خانه های اجاره ای

5 راهکار برای دکوراسیون آرام بخش
5 راهکار برای دکوراسیون آرام بخش

تزئینات دیوار هر منزلی باعث می شود خانه شما زیباشود و تزئین دیوار یکی از اساسی ترین عوامل در دکوراسیون محسوب می شود.افرادی که در خانه های اجاره ای زندگی می کنند این کار برایشان کمی دشوار است.

به علت آنکه صاحب خانه، خانه ای که به شما اجاره داده است را به امنیت و بدون خط وخش تحویل داده است و از شما می خواهید همانطور که تحویل گرفته اید به شما برگرداند. پس شما به راحتی نمی توانید تمامی دیوارها را میخ کاری و یا تغییر دهید.ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با کمترین ضربه و خط و خش دیوار منزلتان را تزئین کنید.

بیشتر بخوانید : چیدمان منزل به سبک فصل پاییز

1- شلوغ کردن دیوارها

ممکن است در خانه ای که مستقر هستید دیوارهای بسیار زیادی داشته باشد و شما را وسوسه کند تا تمامی دیوارها را از تابلو و وسایلات دکوری پر کنید.ولی این را همیشه در نظر داشته باشید هرچه ساده تر عمل کنید خانه زیباتری خواهید داشت.با وجود وسایلات فراوان در دیوار نه تنها منزل شما زشت می شود بلکه تمرکز و آرامش را از شما می گیرد.

بیشتر بخوانید : دکوراسیون اتاق خواب دونفره مدرن باید چگونه باشد؟

2- تابلوهای زرق و برق دار

آثار هنری و تابلوهای ساده و زیبا باعث می شوند تا دیوارهای شما از جلوه و زیبایی خاصی بهره مند شود.ولی در انتخاب تابلوهای خانه تان دقت کنید.به علت آنکه زرق و برق تابلوها و نقاشی های شلوغ و رنگی باعث می شود دیوارهای شما زننده شوند.

بیشتر بخوانید : جدیدترین سرویس خواب های لمسه دوزی

3- عکس های خانوادگی

خیلی از افراد علاقه دارند تا عکسهای خانوادگی خود را در دیوار به نمایش بگذارند.و تعداد زیادی عکس های نامرتبط را بر روی دیوار قرار می دهند که باعث می شود علاوه بر شلوغی تمامی دیوار پر از میخ شود و شکل مناسب خود را از دست بدهد.سعی کنید عکسهارا برروی میزخاطره و یا سکویی قرار دهید تا کمتر آسیب بر دیوارها واردشود.

4- ساعت های دیواری و آینه

برای خرید ساعت بهترین گزینه ساعت هایی هستند که علاوه بر ساعت یک آثار هنری هم بشمار می روند.سعی کنید از ساعت هایی خرید کنید که علاوه بر ساعت از زیبایی ؟آن هم برای تزئینات استفاده کرد.از آینه های زیبا و کوچک بزرگ هم می توانید برای زیبایی منزلتان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین مدل های جدید سرویس چوب عروس

5- قفسه بندی با شلف

وسایلات نظم دهنده در هر خانه ای لازم است.برای اینکه هم دیوارهای خانه تان زیبا و هم مرتب باشد بهترین گزینه خرید شلف های دیواری است.با خرید شلف می توانید کتاب ها،لوح های تقدیر،گل وگیاه و… را بر روی دیوار سوار کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.