کاربر میزکنسول|خرید جدیدترین میزکنسول|خرید آینه کنسول

JC014

یکی از وسایل تزئینی در هر خانه ای آینه کنسول است.به میزهای تزئینی و دکوراتیو که به شکل نیمه هستند و در انواع مدل ها و رنگ ها در بازار موجود است را آینه کنسول می گویند.آینه کنسول های موجود در بازار در انواع سبک ها موجود است.

کاربرد میزکنسول:

شما می توانید برای زیبایی خانه تان از میزکنسول استفاده کنید.شما می توانید در همه نقاط خانه از آینه کنسول استفاده مثل:پذیرایی،راهرو،اتاق خواب و ورودی منزل که باعث می شود خانه شما چندین برابر زیباتر نشان داده شود.آینه کنسول علاوه بر زیبایی می توانید خیلی از وسایل شما را در خود جای دهد.می توانید از روی میزکنسول برای قرار دادن عکس های خاطره انگیزتان استفاده کنید و یا با قرار دادن شمع های زیبا می توانید زیبایی منزلتان را چندین برابر کنید. امروزه از میزکنسول بجای بوفه و گنجه های قدیمی استفاده می کند چون بوفه های قدیمی بسیار نامناسب و ظاهر خانه شما را زشت نشان می دهند ولی میزهای کنسول باعث خواهند شد علاوه بر زیبای فضای اضافی برای قرار دادن باقی وسایلاتتان هم داشته باشید.

کاربرد میزکنسول در پذیرایی:

شما می توانید از میزکنسول برای قرار دادن ظروف چینی قاشق و چنگال و.. استفاده کنید.و به دلیل وجود آن در پذیرایی رفت و آمد شما در هنگام صرف غذا کمتر می شود.

JC004

کاربرد میزکنسول در اتاق خواب:

شما می توانید از آینه کنسول در اتاق خواب به عنوان میزآرایش و یا دراور استفاده کنید.میزهای آرایش به علت کمبود فضایش نمی توانید خیلی از وسایل شما را در خود جای دهد ولی با قرار دادن میزکنسول بجای دراور می توانید کلی از وسایلاتتان را در آن قرار دهید.

JCN005

کاربرد میزکنسول در ورودی:

برای ورود به خانه و یا خروج از خانه قرار دادن میزکنسول بسیار مهم است.شما می توانید هنگام بدو ورود ظاهر خود را چک کنید و به راحتی از خانه خارج و یا وارد شوید.و از آنجایی که ورودی هر خانه ای بسیار مهم است و باید زیبا باشد استفاده از میزکنسول بسیار مهم است.

JC006

چیدمان میزکنسول:

یکی از مواردی که باید هنگام خرید میزکنسول به آن توجه کنید خرید میزکنسول به سبک سایز وسایل چوبی منزل است.شما باید به نسبت هارمونی منزلتان میزکنسول را انتخاب کنید تا هماهنگی زیبایی به فضای خانه شما بدهد.

میزکنسول ها در دو نوع آینه دار و بدون آینه موجود است و شما به نسبت سلیقه و کاربردتان باید آن را انتخاب کنید.میزکنسول آینه دار مناسب برای ورودی منزل است ولی میزکنسول بدون آینه برای پذیرایی زیبا است که شما می توانید با آویز کردن تابلوهای زیبا ظاهری جذاب به محیط بدهید.

شما می توانید از میزکنسول در کنار مبلمانتان استفاده کنید و بر روی آن آباژور و یا گل های طبیعی تزئیین کنید که زمان ورود به منزل در نقطه کنونی خانه قرار داده شود.