چیدمان دکوراسیون نوزادان دو قلو1400

1 7

چیدمان دکوراسیون دوقلوها بسیار کار سخت و دشواری است.پدر و مادران قبل از به دنیا آمدن نوزاد خود به دنبال خرید سیسمونی برای کودکانشان هستند.زمانی که متوجه شوند نوزاد خود دوقلو هستند کارشان بسیار سخت تر می شود چون تا زمان تعیین نشدن جنسیت نوزادشان نمی دانند چه وسایلاتی بخرند.اگر نوزادانشان هم جنس باشند کار راحت تر است ولی اگر جنسیت آنها متفاوت باشد کار بسیار دشوار می شود.

ش

بعد از خرید سیسمونی نوزادشان یکی از مهمترین کارهایی که باید وقت و سلیقه خودتان را برروی آن قرار دهید دکوراسیون اتاق نوزادان است.یکی از رسوم زیبای ما ایرانی ها قبل از بدنیا آمدن نوزاد مراسم سیسمونی برای کودکمان می گیریم و افراد زیادی به دیدن سیسمونی و اتاق نوزاد می آیند به همین دلیل باید به بهترین شکل ممکن اتاق را چیده و تمام سلیقه تان را به خرج دهید.ما در ادامه چندین دکوراسیون برای نوزادان دو قلو به شما نمایش می دهیم.

1 1 1

دکوراسیون مدرن برای دوقلوها

قبل از خرید وسایل سیسمونی باید به این توجه داشته باشید ابتدا رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید و به نسبت آن به خرید بروید.اگر جنس دوقلوها متفاوت است بهتر است رنگ هایی استفاده کنید که مکمل هم هستند مثل آبی و صورتی تا دکوراسیون اتاق کودکان شلوغ و نامناسب به نظر نرسد.

1 2

شما می توانید رنگ دیوار دو قلوها را به دو قسمت تقسیم کنید مثلا اگر دختر است می توانید نصف اتاق را به رنگ صورتی و نصف دیگر را آبی کنید و بر روی دیوار از طرح های عروسکی و کودکانه استفاده کنید.

سرویس خواب دوقلوها

حتما سعی کنید سرویس خوابی که برای دوقلوها انتخاب می کنید با همدیگر همخوانی داشته باشد بهتر است برای خرید سرویس خواب نوزادتان از سرویس خواب نوجوان استفاده کنید تا بعد از بزرگ شدن بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

1 3

برای انتخاب سرویس خواب نوزادان بهتر است از رنگ های آرامش بخش استفاده کنید تا کودک در اتاق خود آرامش داشته باشد.

1 4

بهتر است بعد از انتخاب سرویس خواب دوقلوها کمد و ویترین ست هم برای اتاق خوابشان تهیه کنید.در ویترین می توانید اسباب بازی هایی که خریده اید قرار دهید و کمد لباس ها و پوشاک و وسایلات ضروری کودک را قرار دهید.

1 5

اگر شما جزو افرادی هستید که اتاقتان کوچک است و دو دست سرویس خواب در اتاق نمی شود قرار داد بهترین گزینه برای شما تخت های دوطبقه است.شما می توانید از تخت های دوطبقه استفاده کنید تا فضای زیادی از شما گرفته نشودو فضای خالی برای باقی وسایلات باشد.

1 6
1 8
1 9
1 10