خرید سرویس خواب ارزان در مشهد + چیدمان سرویس خواب در اتاق کوچک | چگونه اتاق کوچک خود را بزرگتر نشان دهیم

One bedroom apartment

همانطور که از گذشته تا به امروز همه می گویند عقل انسان به چشمش است باید از آن ایده گرفت که چشم است که می بینید و درک می کند پس به راحتی شما می توانید از طریق چشم عقلتان را گول بزنید و دکوراسیون و رنگ خانه را طوری بچینید که فضا بزرگتر به چشم بیاید

امروزه اکثر خانه ها آپارتمانی هستند و فضای منزل کوچک است در قسمت پذیرایی دور تا دور آن را مبل و تلویزیون احاطه کرده است و دیگر فضا برای باقی اسباب منزل باقی نمی ماند پس ما مجبور هستیم که باقی وسیله ها را در اتاق جا بدهیم به همین سبب در اتاق خواب بهتر است طوری فضا سازی کنیم که شلوغی آن به چشم نیاید.

دکوراسیون اتاق خواب

سعی کنید در اتاق خواب از تمامی فضاها به خوبی استفاده کنید. مثلا اگر در اتاق خوابتان می خواهید از تلویزیون استفاده کنید بهتر است آن را به دیوار بزنید تا فضای کمتری را احاطه کند و برای زیبایی آن از شلف های دیواری استفاده کنید و داخل شلف هارا با گل و گیاه و یا اکسسوری های جالب پر کنید.

میز تحریر

میز تحریر یکی از واجبات هر اتاق خوابی است. امروزه هم خانم ها و آقایون برخی از کارهای عقب افتاده محل کارشان را در منزلشان تکمیل می کنند به همین علت میز تحریر یکی از مهمترین وسیله های منزل است.برای میزهای تحریر سعی کنید از صندلی استفاده کنید که فانتزی باشد و بتوان به عنوان صندلی نشیمن  هم استفاده کرد که در مواقعی که نیاز به نشستن روی صندلی هست نیاز به خرید دوباره صندلی نباشد.

میزتحریر در مشهد
خرید میز تحریر در مشهد

مبل

برای خرید مبل داخل اتاق بهترین گزینه مبل های تخت خواب شو است که هم به عنوان نشیمن گاه استفاده می شوند هم موقع هم می توانید برای خواب از آن استفاده کنید. برای میزجلو مبلی از سبک های میزهای فانتزی استفاده کنید که علاوه بر میز شما می توانید آن را به عنوان صندلی هم استفاده کنید. برای بزرگتر نشان دادن فضای منزل باید دکوراسیون را طوری بچینید که همه اطراف خانه مشخص باشد پس سعی کنید از مبل هایی که تکیه گاه ندارند خرید کنید تا بتوانید کل فضای خانه را به نمایش بگذارید.

کتابخانه

اگر از آن دسته افرادی هستید که اهل مطالعه هستید و علاقه مند به کتابخانه هستید و فضای آن را در اتاق خوابتان ندارید از فضای پذیرایی استفاده کنید و یک سبک کلاسیک زیبا و خرید یک صندلی راک نمای زیبا و جذابی به منزلتان بدهید.

تفکیک منزل

اگر در خانه می خواهید قسمت استراحت و قسمت ناهارخوری را از هم دیگر تفکیک کنید بهتر است از قالی استفاده کنید مثلا جلوی مبلمان و تلویزیونتان یک قالی کوچک پهن کنید و زیر میز ناهارخوری یک قالی دیگر به همین سادگی می توانید فضاها را از همدیگر جدا کنید.

جاکفشی

یکی از الزامات هر خانه ای  جاکفشی  است. برای خرید جاکفشی بهترین گزینه جاکفشی هایی است که به شکل مبل هستند و در قسمت پایین آن قفسه برای کفش دارد با خرید این جاکفشی ها شما نه تنها صاحب جاکفشی می شوید بلکه یک مبل زیبا و جادار هم برای استفاده دارید.

خرید جاکفشی در مشهد
خرید جاکفشی مدل JJ001 (روی تصویر کلیک کنید)

رنگ

این طرز فکر برخی افراد که می گویند رنگ سفید باعث بزرگ دیده شدن می شود کاملا اشتباه است.اتفاقا رنگ های تیره باعث می شود تا مرز و محدودیت های اندازه اتاق دیده نشوند و در اتاق  با رنگ تیره راحتی و آرامش را به خود و خانواده خود هدیه دهید. (در مقاله های قبلی راجع به تاثیر رنگ ها مطلبی را برای شما عزیزان انتشار داده ایم.)

جمع بندی

پیشنهاد ما برای خرید انواع سرویس های چوبی،شلف ها،میزتحریر،تشک ،جاکفشی و… هیلدا چوب است. هیلدا چوب در مشهد با قدمتی چندین ساله آماده خدمت گذاری به شما مشتریان عزیز است. برای خرید از هیلداچوب اول مقایسه کنید بعد خرید کنید.