پرده برداری از رازهای دکوراسیون

7 1

چیدمان پذیرایی در خانه های ایرانی ها بسیار مهم است است و بیشتر خانم ها روی این وضعیت بسیار حساسیت به خرج می دهد و می خواهند همیشه منزلشان به بهترین شکل ممکن تزیین شود طراحی و چیدمان پذیرایی نقش بسیار مهمی داردما در این مقاله میخواهیم از رازهای بسیار مهم در دکوراسیون و دکوراتیو منزل پرده برداری کنیم پس با ما همراه باشید.

2 1


1-یکی از مواردی که که باید به آن توجه کنید این است که برخی از افراد بر روی مبل های خود از کوسن استفاده می کنند این کار بسیار در دکوراسیون تاثیر دارد ولی قبل از هر چیز باید به آن توجه کنید که چه تعداد کوسن بر روی مبل ها قرار دهید مثلاً اگر میخواهید بر روی کاناپه قرار دهید بهتر است از از ۳ کوسن استفاده کنید تا کاناپه شما زیباتر به چشم آید و در انتخاب رنگ کوسن ها دقت به خرج دهید از رنگهای استفاده کنید که باعث شود کاناپه شما زیباتر شود شود مثلاً اگر کاناپه به رنگ مشکی است بهتر است از رنگ قرمز برای کوسن ها استفاده کنید.

1


2-مورد بعدی که باید به آن توجه کنید این است که برخی از افراد دوست دارند که منزلشان بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد اگر شما جزو آن دسته از این کار افراد هستید بهتر است است از رنگ سفید در دکوراسیون بیشتر استفاده کنید.

2


3-نکته بسیار جالب که ممکن است باورتان نشود این است که اگر اتاق خوابتان کوچک است و فضای کمی دارید سعی کنید از تخت هایی با ارتفاع بلند استفاده کنیم این کار باعث می شود اتاق شما بزرگتر به نظر برسد.

3


4-اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال طرح و نقش بر روی کمد هستیدميتوانید از برگه های کاغذ دیواری برای تزئین کمد استفاده کنید.

5-دیگر به دنبال پوشاندن کل خانه با موکت نباشید این دکوراسیون دیگر قدیمی شده است.بهترین کار استفاده از قالیچه های زیبا با طرح های رنگی است.

4

6-شومینه ها را از پذیرایی بردارید شومینه دیگر از مد رفته است به جای آن می توانید از شوفاژ استفاده کنید و برای زیباتر شدن شوفاژهایتان می توانید از کاورشوفاژ استفاده کنید.

7-استفاده از صندلی راک برای گوشه دنج منزلتان بهترین گزینه برای زیباتر شدن دکوراسیون است.

5

8- استفاده از پرده های طرح دار باعث می شود تا منزل شما شلوغ و کوچک به نظر برسد بهترین گزینه استفاده از پرده های ساده و بدون نقش و نگار است.