ویژگی خوشخواب خوب

ویژگی های خوشخواب خوب

ویژگی خوشخواب خوب

لطفا تمام هوش و حواستان را جمع کنید تا بتوانید بهترین تشک و مناسب ترین تشک را برای خود و خانوادتان انتخاب کنید.یک تشک خوب باید دارای ویژگی های: راحتی، دوام مناسب، اسفنج مرغوب، فنر قوی، ارتفاع مناسب و… باشد. که در ادامه با تک تک ویژگی های یک تشک خوب آشنا می شویم.

بیشتر بخوانید : خرید تشک خوشخواب در مشهد با قیمت مناسب

راحتی تشک

یکی از مهمترین عواملی که در خرید تشک باید دقت کنید راحتی تشک است.ما انسان ها بیشتر عمرمان را در خواب به سر می بریم به همین علت باید تشکی را خرید کنیم که از راحتی بسیار خوبی برخوردار باشد.چون در هنگام خواب بیشتر وزن بدن بر روی باسن، شانه، کمر است. و باید تشکی را خرید کنید که صبح از خواب بیدار شدید حالت خستگی در بدن نداشته باشید.

تشک طبی فنری هیلدا
برای مشاهده تشک های طبی فنری کلیک کنید

بیشتر بخوانید : تعمیر تشک خوشخواب

دوام مناسب

بعد از راحتی تشک باید به مواد به کار رفته در تشک توجه کنید. شاید برای خرید تشک مرغوب هزینه بالایی بخواهید پرداخت کنید ولی اگر مواد بکار رفته در تشک بسیار مناسب است ارزش آن را دارد که هزینه بالایی بخواهید پرداخت کنید. خرید تشک مرغوب نه تنها خستگی را از بدن شما بیرون می برد بلکه شما مدت زمان بیشتری را برروی تشک سپری خواهید کرد.

بیشتر بخوانید : تشک خوشخواب در مشهد

اسفنج مرغوب

در تشخیص نوع اسفنج به کار رفته تشک باید به وزن و تراکم آن دقت کرد. این اسفنج ها هر چه متراکم تر باشند به طبی تر شدن تشک کمک کرده و مقداری سفت تر میگردند و هرچه باز تر باشند شُل تر شده و گود تر میگردند، وزن اسفنج هایی که سنگین تر میباشند از تراکم بیشتری برخوردار هستند. پس در هنگام انتخاب تشک حتما از فروشنده نوع اسفنج بکار رفته در تشک را جویا شوید.

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند

تشک طبی هیلدا
برای مشاهده تشک های طبی هیلدا کلیک کنید

فنر قوی

نوع فنر بکار رفته در تشک ها متفاوت است.تشک هایی که دارای فنرهای پاکتی هستند از قابلیت های بیشتری برخوردار هستند. در بازار تشک های فنرمنفصل و فنر متصل موجود است که شما بسته به سلیقه و نیازتان آن را تهیه کنید.

بیشتر بخوانید : خرید سرویس خواب در مشهد با قیمت مناسب

ارتفاع تشک

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید ارتفاع تشک است.ارتفاع تشک هرچه بیشتر باشد تشک از مرغوبیت بیشتری برخوردار است.ارتفاع تشک بسته به لاهای بکار رفته در تشک است که اعم از : موکت، الیاف، پنبه و رویه است.

بیشتر بخوانید : سرویس چوب نوزاد در مشهد | گهواره نوزادی | تخت خواب | کمد نوزاد | دراور | میز تحریر | مشهد | کانال تلگرام