همه چیز راجع انتخاب درست کمد دیواری

کمد دیواری مدرن
کمد دیواری مدرن


اکثر خانه ها دارای فضای کوچکی هستند. بیشتر افراد سعی می کنند تا جایی که امکان دارد فضای کوچک خانه خود را بزرگتر نشان دهند و وسایل اضافی را تا حد امکان پنهان کنند. به همین منظور یکی از اجزای جدایی ناپذیر هر خانه ای کمدهای دیواری آن است.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کمد لباس

شما با قراردادن کمد دیواری در اتاق خوابتان می توانید تمامی وسایلتان را در کمد دیواری پنهان کنید و عین حال کمدهای دیواری فضای زیادی را در اتاق خوابتان اشغال نمی کنند. کمد دیواری های مختلفی وجود دارد که از نظر کاربردی و عملکردی با هم تفاوت دارند. حتی کمد دیواری هایی که برای اتاق بزرگسالان و نوجوان ها و بچه ها ساخته می شود تفاوت های بسیاری با هم دارند. کمد دیواری را معمولا برای نگهداری از وسایل خاصی درون اتاق ها قرار می دهند بنابراین با وجود این وسیله بسیار کاربردی، دیگر خبری از بی نظمی درون اتاق ها وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: چند دکوراسیون داخلی خانه برای خانه های کوچک

جنس کمد دیواری:

جنس مواد بدنه کمدهای دیواری با هم تفاوت دارد. به عنوان مثال می توان از جنس های گلاس، ام دی اف، لترون و ترکیب از لترون و ام دی اف استفاده کرد. کمدهای دیواری گلاس را با مغز ام دی اف و یک روکش براق پلاستر می سازند. از ویژگی های کمد دیواری های های گلاس می توان شفاف بودن، براق بودن و مقاومت آن ها در برابر نم زدگی را نام برد.

Modern bedroom cupboards designs and ideas 2019 36
کمد دیواری مدرن ریلی

انتخاب مدل کمد دیواری:

اگر به بازار و یا گوگل رجوع کنید، انواع و اقسام کمد دیواری ها را خواهید دید. انتخاب سبک و مدل کمد دیواری بستگی به سلیقه شما دارد ولی بهتر است سعی کنید از کمد دیواری های چندمنظوره استفاده کنید. به علت آنکه این گونه کمد دیواری ها باعث می شود تا فضای کمتری را در اتاقتان اشغال کند و فضا برای باقی وسایلتان باقی بماند.

Modern bedroom cupboards designs and ideas 2019 12
کمد دیواری مدرن چوبی

دکوراسیون خانه ها یکی از مواردی است که بیشتر خانم ها به آن توجه ویژه ای نشان می دهند. به همین منظور اگر از آن دسته از افرادی هستید که دکوراسیون منزلتان برایتان بسیار مهم است سعی کنید از جدیدترین کمددیواری ها دیدن کنید و به نسبت سلیقه تان آن را انتخاب کنید.