هر آن چیزی که از میزتلویزیون باید بدانید!

3 3 6

یکی از مهمترین وسایل در هر خانه ای میزتلویزیون است.میزهای تلویزیون عضو جدایی ناپذیر هرخانه ای محسوب می شود.در بازار انواع مدل های میزتلویزیون موجود است ولی شما باید قبل از خرید میزتلویزیون نکاتی را راجب آن بدانید و بعد از آن به سراغ خرید بروید.

1 1 8

ابعاد میزتلویزیون چقدر باید باشد؟

قبل از اقدام برای خرید میزتلویزیون ابتدا شما باید فضایی که قرار است میزتلویزیون در آنجا قرار بگیرد را اندازه گیری کنید و به نسبت آن اقدام به خرید کنید.نکته بعدی باید به این توجه کنید که تلویزونی که قرار است بر روی آن میز قرار بگیر چه ابعادی دارد شاید شما میزی بگیرید که تلویزیون برروی آن قرار نگیرد و یا خیلی بزرگ باشد و تلویزیون شما ظاهری ناخوشایند به خود بگیر پس قبل از خرید به این نکات توجه کنید.

2 2 6

ارتفاع میزتلویزیون باید چقدر باشد؟

میزتلویزیون باید به گونه ای باشد که زمانی که تلویزیون بر روی آن قرار می گیرد چشم بیننده و یا گردن آن مورد آسیب قرار نگیرد.پس بهتر است قبل از خرید میزتلویزیون به مبل های خانه تان دقت کنید که اگر ارتفاع مبل ها بلند است باید میزتلویزیون بلند باشد ولی اگر ارتفاع آنها کم است بهتر است از میزتلویزیون کوتاه تر استفاده کنید.

4 4 5

جنس میزتلویزیون

امروزه میزهای تلویزیون با جنس های چوبی بیشتر موردپسند واقع می شود.شما می توانید میزتلویزیون خود را ست با مبلمانتان انتخاب کنید و ظاهری زیبا به خانه تان بدهید. میز تلویزیون‌ها از جنس چوب، ام دی اف، ملامینه، شیشه و فلز ساخته می‌شوند. میزهای ساخته شده از چوب، ام دی اف و ملامینه امروزه بیشترین طرفداران دارند.

میزتلویزیون را کجا قرار دهیم؟

میزتلویزیون در نقطه اصلی پذیرایی باید قرار بگیرد که از هر طرفی که می نشینید بتوانید به راحتی تلویزیون را تماشا کنید.سعی کنید میزتلویزیون را در مکانی قرار دهید که نور مستقیم آفتاب بر آن اصابت نکند.بهتر است میزتلویزیون را در مکانی قرار ندهید که دور و ور آن شلوغ باشد چون زمانی که به تماشای تلویزیون می نشینید ممکن است حواستان پرت شود.

نکته که باید به آن توجه کنید آن است که بهتر است از مبل های راحتی به دور تلویزیون بچینید تا زمان خستگی و برای گذران وقت بر روی آن به استراحت بپردازید و همزمان به تماشای تلویزیون بپردازید.

چه مدل میزتلویزیون را انتخاب کنیم؟

قبل از آن که به سراغ خرید میزتلویزیون بروید باید به این فکر کنید چه نوع میزتلویزیونی مدنظرتان است.میزهای تلویزیون شمامل مدل‌های : دیواری، میز تلویزیون استند، میز کشویی و … است و بنا به سلیقه تان باید آن را انتخاب کنید.ولی بهترین گزینه میزهای تلویزیون کشو دار است که بتوانید خیلی از وسایل تان را داخل کشو قرار دهید.

6 6 5

میزتلویزیون مدرن را از کجا بخریم؟

شما می توانید میزهای تلویزیون را بصورت حضوری و غیرحضوری خرید کنید.ولی قبل از خرید بهتر است این مقاله را بطور کامل بخونید تا زمانی که برای خرید میزتلویزیون می روید دچار سردرگمی نشوید.حتی شما می توانید زیباترین میزهای تلویزیون را از فروشگاه معتبر هیلداچوب خرید کنید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.