نکات مهم در رابطه با خرید جاکفشی

22


جاکفشی جزء ساده ترین وسایل چوبی است که در خانه همه افراد موجود است.شما بنا به سلیقه و کاربرد آن می توانید جاکفشی خود را انتخاب و خرید کنید و باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه به تک تک آنها می پردازیم. برای خرید جاکفشی در مشهد می توانید به فروشگاه آنلاین هیلدا چوب مراجعه فرمایید.

فضا مناسب

مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنید فضا داخلی جاکفشی است. شما باید قبل خرید برآورد کنید چه تعداد کفش می خواهید داخل جاکفشی قرار دهید و یا تعداد اعضا خانوادتان چند نفر است و به همان اندازه فضا جاکفشی را انتخاب کنید.

خرید جاکفشی در مشهد

انواع جاکفشی که در بازار موجود است به چند دسته تقسیم می شود؛

  • مدرن
  • سه تکه
  • مدل جاکفشی و جا لباسی
  • نشیمن دار
  • دیواری

اندازه و ابعاد جاکفشی

بهتراست برای ابعاد جاکفشی در قدم اول به مکانی که قرار است جاکفشی را قرار دهید توجه کنید و به نسبت آن جاکفشی موردنظرتان را انتخاب کنید.بهتر است از جاکفشی بزرگتر انتخاب کنید چون می توانید علاوه بر کفش های خودتان کفش های مهمانانتان را هم در آنجا قرار دهید.

بیشتر بخوانید : لیست کامل انواع مصنوعات چوبی

جنس جاکفشی

مدل های آن ها جنس های مختلفی دارند از جمله چوب ، ام دی اف و ف که شما باید با در نظر گرفتن دکوراسیون منزلتان جنس آن را انتخاب کنید اگر دکوراسیون منزل شما مدرن است پیشنهاد میکنیم از فی و ام دی اف استفاده کنید و اگر کلاسیک است جا کفشی چوبی را پیشنهاد میکنیم.

بیشتر بخوانید : جاکفشی در مشهد+استعلام قیمت

خرید جاکفشی در مشهد

رنگ جاکفشی

برای انتخاب رنگ جاکفشی باید به رنگ سایر وسایل چوبی منزلتان توجه کنید.ولی اگر می خواهید رنگ جاکفشی را با سایر وسایل خانه یک رنگ نباشد بهتر است به ورودی خانه توجه کنید که با ورودی خانه بتوانید آن را ست کنید.برای زیباتر شدن جاکفشی بهتر است از وسایل تزئینی برای قرار دادن بر روی آن استفاده کنید.