نکات مهم در خرید آینه کنسول

کنسول در مشهد
کنسول در مشهد


یکی از وسیله هایی که امروزه در خانه خیلی از افراد می بینید آینه و کنسول است. امروزه بیش از پیش افراد در ورودی خانه ها و سالن های پذیرایی برای تزئین دکوراسیون خانه شان از آینه و کنسول استفاده می کنند. آینه و کنسول در انواع و اقسام مدل ها و رنگ ها در بازار موجود است که شما بسته به دکوراسیون منزلتان و سلیقه تان می توانید آینه کنسول مناسبی را انتخاب و خرید کنید.


آینه کنسول از چه جنسی باشد بهتر است؟

آینه کنسول با مواد و ترکیبات مختلف از قبیل چوب، سنگ مرمر، برخی آلیاژها و فلزات، فایبرگلاس و … تولید می‌شود. اگر قصد خرید این محصول را دارید به شرایط خانواده و خانه خود نگاه کنید و با برنامه قبلی به خرید بروید. مثلا اگر کودک خردسال دارید بهترین گزینه خرید آینه کنسول های متصل است که در صورت بر خورد و ضربه آینه و یا کنسول شما شکسته نشود.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید میز تلویزیون در مشهد

آینه کنسول ثابت بهتر است یا متحرک؟

به علت آن که آینه کنسول در قسمت راهروی خانه ها قرار می گیرد و در ورودی هر خانه مکان خوش آمدگویی برای مهمانان است بهتر است از آینه کنسول های ثابت استفاده کنید. آینه کنسول‌های متحرک اغلب در فضای سالن پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرند با این‌ حال درصورتی‌که فضای خوش‌آمدگویی منزل شما عریض است می‌توانید از مدل‌های متحرک در این فضا نیز استفاده کنید.

آینه کنسول
آینه کنسول

آینه کنسول بزرگ بخریم بهتر است یا کوچک؟

خرید آینه کنسول بزرگ و یا کوچک بستگی به سلیقه شما دارد. ولی سعی کنید در خرید آینه کنسول خیلی دقت کنید. مثلا اگر متراژ خانه شما کوچک است، بهتر است از کنسول های کوچک استفاده کنید. چون با خرید کنسول بزرگ کل فضای خانه شما احاطه می شود.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید میز کنسول چوبی مدرن در مشهد