میزتحریر کتابخانه دار دیجی کالا

JM109 1

میز تحریر مناسب برای کودکان و به ویژه افرادی که ساعات طولانی از طول روز را صرف مطالعه میکنند بسیار واجب است.

یک میز تحریر مناسب میتواند باعث افزایش دقت و تمرکز شود و همینطور در دراز مدت از آسیب های زیادی که میتواند در اثر رعایت نکردن شرایط صحیح نشستن و مطالعه برای کمر و گردن به وجود بیاید جلوگیری کند.

JM088 3

جنس میز تحریر

در ساخت میز های تحریر معمولا از ام دی اف، فلز، چوب و یا ملامینه استفاده میشود. میز های تحریر ساخته شده از چوب و ام دی اف نسبتا مدل های محبوبتری هستند.شما با توجه به لازمه خودتون باید جنس را اتخاب کنید.

JM082

برای انتخاب جنس بهتر است بدانید که برای محل کار میز تحریر های روکش چوب انتخاب بهتری هستند. این نوع میز تحریر تا حد بالایی از سر خوردن کتاب و وسایل دیگر جلوگیری میکنند  و از اسقامت بالایی نیز برخوردارند.

JM071

میز های تحریر ام دی اف یا ملامینه نیز مدل های مقرون به صرفه و مستحکمی هستند و طرح ها و رنگ ها زیادی دارند که هر کس میتواند با توجه به سلیقه خود انتخاب کند.

ابعاد میز تحریر

ابعاد هر میز با توجه به جثه شخص تعیین میشود.ابعاد مناسب برای شما یا کودکتان این است که بدون اینکه فشاری به بدن وارد شود دست ها روی میز قرار بگیرد به شکلی که مچ دست و آرنج در یک امتداد باشند و آرنج و بازو دارای زاویه ای حدود 110 درجه باشند.در هنگام مطالعه نیز فاصله بین چشم و کتاب باید به گونه ای باشد که گردن شما بیش از 20 درجه خم نشود.

JM110 3