قیمت کمد لباس چوبی ارزان

JK018


یکی از معضلات خانه های امروزی کوچک بودن فضای داخلی آن است.انسان از بدو تولد تا زمان پیری در حال خرید میحتاج زندگی است از لباس گرفته تا کفش وسایل مورد نیاز زندگی و.. که همه اینهارو جمع آوری می کند.ولی مشکل بزرگی که بسیاری از ماها دچار آن هستیم کمبود فضا برای نگهداری وسایلمان است.بیشتر افراد اتاق خواب هایشان را به عنوان نگهداری وسایل انتخاب می کنند و هرچه وسایل دارند داخل اتاق نگهداری می کنند ولی با این کار اتاق شما شلوغ و نامرتب به نظر می رسد شما باید در هر اتاق خوابتان حتما از کمدهای جادار و بزرگ استفاده کنید و هرچه که دارید را داخل کمدهایتان قرار دهید.زمانی که شما کمد خریداری می کنید به راحتی می توانید تمامی وسایل مورد استفاده و یا غیر ضروریتان را داخل آن قرار دهید و دیگر مشکلی برای شلوغی و کمبود فضا نداشته باشید.

JK004 2

اگر قصد خرید کمد زیبا و جادار هستید ما در این مقاله به شما کمک می کنیم که بهترین کمد را برای خانه تان خرید کنید.

نوع کمد را انتخاب کنید:

کمد لباس درب ریلی و کمد لباس درب لولایی از انواع کمدهای هستند که می تواند بر اساس سلیقه و بنابر ابعاد و فضای منزل و نحوه ی استفاده انتخاب کنید.امروزه اکثر خانه ها مخصوصا اتاق خواب ها کوچک هستند به همین منظور بهتر است از کمدهای ریلی استفاده کنید تا فضای کمتری را اشغال کند.ولی اگر شما در خانه بچه کوچکی دارید بهتر است از کمدهای درب لولایی خرید کنید چون ممکن است کمدهای ریلی وسیله ای لایه ریل کمد گیر کند و باعث خرابی شود.

JK005 2

دستگیره کمد:

زمان خرید کمد حتما به دستگیره ها توجه کنید.به علت آنکه دستگیره ها باید از استحکام بالایی برخوردار باشند تا زمان بیشتری برای شما کار کنند.اگر دستگیره های کمد بشکند و یا خراب شود کمدها ظاهری ناخوش آیند به خود می گیرند.

رنگ بندی

در انتخاب رنگ کمد لباس خود دقت کنید که نزدیک ترین رنگی که با اتاق خواب شما همخوانی دارد ، انتخاب کنید. کمد های لباس چوبی و ام دی اف تنوع رنگ بالایی دارند. اگر می خواهید فضای اتاق های کوچک را بزرگ تر نشان دهید، باید از رنگ های روشن مثل سفید و کرم استفاده کنید. بهتر است رنگ کمد را با سرویس خوابتان ست کنید تا جلوه ظاهری زیباتری داشته باشد.

JK010 4

اگر قصد کمد دارید بهتر است از کمدهای چوبی خرید کنید تا ظاهری زیباتر و رنگ بندی بیشتری داشته باشد.بیشتر کمدهای امروزی دارای مکانی برای وسایل تزئینی هستند بهتر است از این کمدها خریدکنید تا علاوه بر فضای اضافی دکوراسیون اتاق شما هم زیباتر نمایش داده شود.از کمدهایی خرید کنید که در بغل و یا زیر کمد دارای کشو باشد تا بتوانید برخی از لباس هایتان را درون کشوها قرار دهید و فضای خالی بیشتری در کمدتان داشته باشید.