قیمت سرویس خواب

SCH014 ARSHIDA

یکی از اصلی ترین وسایل در هر خانه و یا اتاق خوابی سرویس خواب است. عروس خانم ها و یا آقا داماد ها اولین سرویس چوبی که برای منزل و اتاق خواب خود تهیه می کنند سرویس خواب  است. اگر شما قصد خرید ارزانترین و زیباترین سرویس خواب را دارید در ادامه با مقاله هیلدا چوب همراه باشید تا ما به شما جدیدترین و زیباترین سرویس خواب ها را به شما معرفی کنیم.
SC004 ADAK

یکی از مهمترین عواملی که در خرید سرویس خواب را از هیلداچوب بسیار متمایز می کند این است که سرویس خواب های فروشگاه هیلداچوب دارای تخت دونفره، میزآرایش و یک پاتختی می باشد و تخت های آن دارای کفی تخت رایگان می باشد.

SC009 SHAYAN

رنگ سرویس خواب

یکی از مواردی که باید هنگام خرید سرویس خواب خیلی به آن توجه کنید رنگ سرویس خواب است. سرویس خواب ها انواع رنگ ها را شامل می شود ولی اگر از متریال ملامینه خرید کنید همه رنگ ها در آن موجود است. بهترین رنگ برای سرویس خواب رنگ اصلی چوب است و اگر می خواهید همخوانی زیبایی در اتاق خواب شما به وجو آید.

SC011 KARMANIA 1

میزآرایش

امروزه اکثر خانم ها به سمت میزآرایش می روند و دیگر از دراور های قدیمی تا جای ممکن فاصله می گیرند به علت آنکه دراورها دارای ظاهری قدیمی و دارای ابعاد بزرگی هستند که مناسب خانه های کوچک امروزی نیستند به همین منظور میزهای آرایش جایگاه ویژه ای در سرویس خواب ها پیدا کرده است.

SM007 VIDA

پاتختی

یکی از مهمترین اجزای هر سرویس خوابی پاتختی است.امروزه از پاتختی استفاده های زیادی می کنند که اعم از قرار دادن قرص و داروهایی که باید در طی شبانه روز اتستفاده شود و یا از آن به عنوان قرار دادن آباژور های تزئینی استفاده می کنند.شما می توانید وسایلات مهم و کاربردی که طی روز به ان نیاز دارید و می خواهید در دسترس شما باشد را داخل کشوهای تعبیه شده در پاتختی قرار دهید و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

SM013 DELINA
SCH008 SHARON 3
SCH016 PARISHAD 1