قيمت كتابخانه چوبي

JB044

یکی از با ارزشمندترین دارایی افراد محصل کتاب هایشان است.نگهداری کتاب ها در مکانی مطمئن بسیار حائز اهمیت است.اگر شما فضای مناسبی برای نگهداری کتاب ها و برگه هایتان نداشته باشید ممکن است در کمترین زمان ممکن آنها خراب و یا پاره شوند.پس بهتر است قبل از جمع آوری کتاب های باارزشتان به دنبال خرید کتابخانه بزرگ و جادار بگردید و آن را خرید کنید تا بتوانید به راحتی کتاب هایتان را داخل کتابخانه قرار دهید و نگران از دست رفتن آنها نباشید.

JB002 1

کتابخانه ها دارای چندین نوع می باشند که شما بسته به کاربردتان باید آنها را خرید کنید.مثلا ممکن است این کتابخانه را برای اداره و یا محل کار خرید کنید پس باید از کتابخانه های کمد دار و یا قفل دار استفاده کنید تا عموم مردم نتوانند به اسناد داخل کتابخانه دستبرد کنند.ولی اگر برای دانش آموزان و یا دانشجویان بخواهید کتابخانه تهیه کنید بهتر است از کتابخانه های قفسه دار خرید کنید تا بتوانند تمامی کتاب ها را داخل قفسه ها بچینند.

انواع کتابخانه:

کتابخانه استاندارد:

این گونه کتابخانه ها از متریال ام دی اف و ملامینه ساخته می شود. فضاهای مساوی، قفسه‌های منطبق بر هم و دارای چهارچوب بسته، شیشه‌ای و جنبه‌ی تزئینی داشتن از ویژگی‌های کتابخانه‌ی استاندارد است.

JB003

کتابخانه پلکانی:

این کتابخانه ها را باید به دیوار تکیه دهید و کتاب هایتان را داخل قفسه بچینید و شما می توانید این کتابخانه ها را به عنوان دکوری در پذیرایی هم قرار دهید و در قفسه های بالای آن لوازم دکوری و تزئینی قرار دهید.

کتابخانه‌ی زاویه‌ای:

این گروه از کتابخانه‌ها جهت قرار گرفتن در گوشه‌ی اتاق طراحی و تولید شده‌اند.و می توانید در گوشه دیوار قرار دهید هم می توانید کتاب هایتان را بر روی آن قرار دهید و هم در کنار دیواری که خالی است فضا را پر می کند.

مکعبی:

 تقسیم به دو جهت افقی و عمودی و ساختن شکلی مکعب مانند، کتابخانه‌ی مکعبی را از دیگر مدل‌ها متمایز می‌سازد.

اگر قصد خرید کتابخانه استاندارد با متریال ام دی اف و ملامینه دارید و با ابعاد و طرح مدنظرتان می توانید کتابخانتان را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید پس کافیست به لینک داده شده در سایت رجوع کنید و با یک کلیک صاحب زیباترین کتابخانه شوید.