فرق بین تشک رویا و رویال

تشک رویال

خیلی از شما دوستان عزیز از ما سوالاتی در رابطه با فرق بین تشک رویا و رویال می پرسید که آیا این دو متفاوت هستند و یا یک شکل هستند. همچنین میتونید برای خرید خوشخواب رویال در مشهد به سایت هیلدا مراجعه فرمایید.

بیشتر بخوانید : ویژگی خوشخواب خوب

در این مقاله می خواهیم در رابطه با فرق بین تشک رویا و رویال را باهم برسی کنیم پس تاآخر این مقاله باما همراه باشید. حتما موقع خرید تشک نام برند های مختلفی به گوش شما میخورد که از همه بیشتر نام تشک رویا و تشک رویال برده میشود.

تشک طبی فنری هیلدا
برای مشاهده تشک های طبی فنری کلیک کنید

در فروشگاهای سطح شهر هر فروشنده ای چند مدل از تشک رویا و یا رویال برای فروش به شما پیشنهاد میدهدو هر کدام یک تعریفی از این برندها میکنند که شما را سردر گم میکند.پس بهتر است قبل از هرچیز توضیحی در رابطه با هرکدام از این تشک ها داشته باشیم.

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند

تشک رویال چیست؟

یکی از برندهای محبوب در زمینه تولید کالای خواب، رویال می باشد. از مزیت های تشک های طبی و فنری رویال داشتن نشان استاندارد یا همان هولوگرام تشک رویال است. همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه، دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته در چرخه ی تولید، استفاده از تکنولوژی و دانش به روز و نیروی کار متخصص از ویژگی های برتر شرکت تولیدی تشک رویال است.

تشک طبی هیلدا
برای مشاهده تشک های طبی هیلدا کلیک کنید

بیشتر بخوانید : خرید تشک خوشخواب در مشهد با قیمت مناسب + ارسال رایگان

تشک رویا چیست؟

شرکت رویا در سال 1363 در قم متولد شد. تشک رویا مفتخر است با بیش از ربع قرن تجربه و با بهره‌گیری از پیشرفته ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک های فنرمنفصل (پاکتی)، فنری و اسفنجی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک میهمان، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.
مشخصه اصلی تشک های اسفنجی استفاده از اسفنج در انواع و چگالی‌های مختلف می‌باشد. این تشک ها فاقد هرگونه فنر هستند.

بیشتر بخوانید : تشک خوشخواب در مشهد

فرق تشک رویال و تشک رویا

اولین نکته در مورد تشک های رویال این است که تشک های رویال را شرکت خاصی تولید نمیکند بلکه همه فروشگاه ه می توانند این تشک ها را برای فروش داشته باشند. معمولا تشک رویال را با گارانتی های مختلف ارائه میدهند که موقع خرید باید از فروشنده کارت گارانتی را بگیرید.قیمت تشک های رویال متفاوت است به علت آنکه تشک های رویال را هر فروشگاهی به یک قیمتی به مشتری عرضه می کند.

تشک خواشخواب مشهد
تشک خواشخواب مشهد


و اما تشک رویا که یک برند معروف است در هرکجای ایران آن را خرید کنید قیمت آن تغییری چندانی نخواهد داشت. تشکهای رویا شامل 3 دسته تشکهای بانل، مدیکال و الترا است. تشکهای فنر متصل یا تشکهای بانل قیمتهای مناسبتری دارند که با درجه نرمی سفتی مختلفی موجود هست.

تشک های مدیکال در واقع تشک های طبی شرکت رویا است که بدون فنر هستند و جهت مصارف درمان طبی و جلوگیری از کمر درد توصیه میشوند و تشکهای الترا سری تشک های فنر منفصل شرکت رویاست که مناسب زوجین حساس به تکان های تشک است و خواب بهتری را ایجاد میکند.

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی چه ویژگی هایی دارد؟