شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل | رنگ سرویس چوب جدید

شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل | رنگ سرویس چوب جدید
شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل | رنگ سرویس چوب جدید

قبل از صحبت در رابطه با رنگ خنثی بهتر بدانیم رنگ خنثی چیست؟

رنگهای خنثی یا Neutral colors رنگهایی هستند که در طیف رنگی وجود نداشته و از ترکیب رنگهای دیگر بوجود می آیند و می توانـنـد اثرات مـثـبت یا منفی داشته باشند. به طور مثال سفید واقعا یک رنگ نیست بلکه عدم حضور رنگ باعث به وجود آمدن آن شده است .

شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل | رنگ سرویس چوب جدید
سرویس خواب مدل دلین2

بیشتر بخوانید : خرید بهترین مدل های جدید سرویس چوب عروس در مشهد + قیمت ویژه

رنگهای خنثی باعث می شوند انسان به سایر رنگهایی كه در كنار آنها قرار گرفته اند، توجه خاص نشان دهد.

به چه رنگ هایی خنثی می گویند؟

مشکی ، سفید ، خاکستری، بژ، قهوه ای، شیری، نقره ای، برنزی، طلایی

رنگ های خنثی سرد

سفید ، شیری ، نقره ای ، خاکستری

رنگ های خنثی گرم

مشکی ، قهوه ای ، برنزی ، طلایی ، بژ

شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل | رنگ سرویس چوب جدید
سرویس خواب مدل فرناد

ویژگی های رنگ های خنثی در زندگی

همیشه نو، بیطرف، کلاسیک، با کیفیت، آرام، قابل اعتماد، ظرافت، زیبایی، رسمیت، احساس قدرت، حس خلوص و پاکی، تمیزی، پاکدامنی، القا کننده حس بد خلقی، اخم، دلتنگی، افسردگی سعی کنید در دکوراسیون منزلتان از این رنگ های آرام بخش استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : تاثیر رنگ ها بر زندگی

تاثیر رنگ دکوراسیون منزل

 رنگ بژ

استفاده از رنگ بژ در دکوراسیون منزل بسیار زیبا است و هیچ زمان این رنگ زیبا و آرام بخش از مد نمی روند و سعی کنید در فضای پذیرایی از این رنگ استفاده کنید.

رنگ سبز زیتونی

از این رنگ زیبا برای افرادی که به دنبال طرح های سنتی و قدیمی هستند بسیار مناسب است. از این رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب هم می توانید استفاده کنید و حال و هوای طبیت را به منزلتان هدیه دهید.

رنگ کرم

اگر فضای منزلتان کوچک است، بهترین گزینه رنگ کرم است. رنگ کرمی باعث می شود تا فضای منزل را بزرگتر از حدی که هست نشان دهد.سعی کنید از این رنگ زیبا و روشن در پذیرایی استفاده کنید.

رنگ قهوه ای

این رنگ القاگر زمین، چوب و سنگ است، قهوه ای یک رنگ کاملا خنثی و گرم است. رنگ قهوه ای می تواند با قابلیت اعتماد و پایایی و استحکام، ثبات و خودمانی بودن نیز همراه باشد، همچنین می توان آن را خسته کننده و ملال آور در نظر گرفت.

جمع بندی

در این مقاله به رنگ دکوراسیون منزل اشاره شده است. و شما به راحتی اطلاعاتی در رابطه با رنگ های خنثی بدست آوردید.اگر به دنبال تغییر رنگ دکوراسیون منزل تان هستید و می خواهید اطلاعاتی در رابطه با سرویس خواب و یا سرویس چوب بدست آورید به سایت هیلداچوب سربزنید.جهت دیدن نمونه کار ها و استعلام قیمت به سایت هیلداچوب سربزنید.

اول مقایسه کنید و بعد خرید کنید!