شلف چیست؟ + خرید شلف دیواری

JSH006

اگر از فضای دکوراسیون خانه تان خسته شدید و نمی دانید چگونه می شود تغییرات زیبایی در خانه ایجاد کنید بهترین گزینه خرید شلف است. با کمترین هزینه می توانید صاحب زیباترین شلف ها شوید و با قراردادن آنها بر روی دیوار دکور خانه را بطور کامل تغییر دهید. در ادامه با انواع شلف دیواری و رومیزی اشناخواهید و با بهترین و ارزانترین قیمت می توانید آن را درب منزل تحویل بگیرید.

JSH001 2

خرید شلف دیواری

شلف های دیواری در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که شما با پرداخت کمترین هزینه می توانید آن را تهیه کنید ولی شلف های موجود در مجموعه هیلداچوب بسیار زیبا و با طراحی منحصربفرد انجام شده است که شما می توانید حتی با سلیقه خود ابعاد آن را سفارشی کنید و از کاربردهای بی نظر شلف استفاده کنید.

JSH002 1

متریال شلف دیواری

شلف ها دارای مواد مختلفی در ساختشان هستند که شما می توانید به نسبت کاربرد و یا سلیقه آن را انتخاب کنید. شلف های ملامینه دارای هزینه کمتری هستند و مناسب استفاده برای وسایل کوچکتر هستند ولی اگر می خواهید از اجسام سنگین‌تر استفاده کنید بهتر است از ام دی اف استفاده کنید.

JSH003 1

رنگ شلف

شلف ها در انواع رنگ موجود هستند که شما می توانید با تم خانه تان رنگ آن را انتخاب کنید. رنگ شلف ها بستگی به دکوراسیون اتاق و پذیرایی است ولی اگر نظر من را بخواهید بهتر است برای شلف از رنگ های متضاد استفاده کنید تا بیشتر جلوه کند و مورد توجه قرار گیرد.

JSH004 1

کاربرد شلف دیواری

شما می توانید از شلف ها برای تزئین خانه استفاده کنید و یا به دیوار نصب کنید و داخل آن را با کتاب پر کنید و به عنوان کتابخانه استفاده کنید. و یا بر روی دیوار قرار دهید و دستگاه های دیجیتالی را روی آن بگذارید و به عنوان  میزتلویزیون از آن استفاده کنید.