سرویس چوب ارزان عروس

SM043 TEKIN 1

برای داشتن یک خرید مطلوب باید اطلاعات کافی پیرامون آن موضوع کسب  کنیم. سرویس چوب که شامل مبلمان وسرویس خواب می شود وجزو قسمت های اصلی جهزیه به حساب می آید. مبلمان که معمولا با میز نهار خوری بوده وسرویس خواب از پاتختی، میز توالت وصندلی، کنسول، کمد، آینه و تخت تشکیل شده است. بسته به نیاز خود می توانید از تخت تنها یا از تمام سرویس خواب بهره ببرید. ودرصورت کمبود جا می توان از خرید کمد صرف نظرکرد.

مبلمان

یکی از ضروریات هر خانه ای  مبلمان است که قطعا باید قبل از خرید آن نکاتی در نظر گرفته شود. علاوه برهزینه ای که برای خرید مبل در نظر گرفته اید، تم کلی خانه و دیگر وسایل و ست کردن رنگ بندی آنها با یکدیگر همه و همه از جمله مواردی هستند که قبل از انتخاب و خرید مبلمان باید به آنها توجه داشت. حال مبلمان عروس شامل چه مواردی می شود؟

مبلمان عروس شامل مجموعه کاملی ازمبل تک نفره و صندلی میزبان، کاناپه، جلو مبلی و میز نهار خوری است. با توجه به فضای خانه تصمیم بگیرید که مبلمان چند نفره خریداری کنید و اینکه آیا میز نهارخوری هم تهیه کنید یا نه. حال دیگر با توجه به سلیقه هرفرد، دکوراسیون منزل عروس، رنگ و طرح و سبک مبلمان و… را تعیین کرده و مدل مورد نظر را انتخاب می کنیم.

SM002 SEVIL

تخت

از جمله مهم ترین عناصر در سرویس چوب عروس تختخواب است که جزء اصلی سرویس خواب محسوب می شود. با توجه به تنوعی که دربازار وفروشگاه های اینترنتی هست می توانید تخت مورد نظر خود را انتخاب کنید که حال با توجه به سلیقه و نیاز شما انواع تخت های کشویی، جک دار و حتی مبل های تخت شو و…وجود دارد. استفاده از تخت خواب های کشویی در فضاهای کوچک می تواند بسیار پرکابرد باشد.

پاتختی

معمولا پا تختی ها در دوطرف تخت قرار می گیرند و در صورت کمبود فضا می توان در اتاق پذیرایی از آنها استفاده کرد. بسته به نیازتان می توانید پا تختی هایی که همچون میز ساده هستند و تنها وسایلتان را می توانید روی آنها بگذارید انتخاب کنید. از طرف دیگر می توانید از پا تختی های کشو دار برای قراردادن وسایل ضروری خود استفاده کنید.

پا تختی ها از لحاظ ارتفاع  با تخت شما یکی هستند و ست با آنها تولید می شوند. به طور کلی می توان از خرید پا تختی صرف نظر کرد تا ازهزینه های اضافی جهزیه جلوگیری شود.

میز توالت یا میز آرایش

برای مرتب کردن وسایل آرایشی بهداشتی خود می توانید از میزآرایش یا همان میز توالت استفاده کنید. با استفاده از میز توالت های کشودار با ارتفاع بلند می توانید از خرید کنسول صرف نظر کنید. مورد دیگر اینکه آینه میز شما می تواند فیکس شده به میز یا از مدل های جدا از میز باشد. در صورت احتیاج به خرید صندلی میز توالت، مدلی را که زیر میز قرار می گیرد انتخاب کنید تا از دست و پا گیر بودن آن تا حد امکان جلوگیری شود.

به عبارت دیگر آینه های میزآرایش به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول آینه هایی که کاملا از میز جدا بوده و دسته دوم آینه هایی که به میز فیکس شده است.

SM005 RAYAN 1

کمد

انتخاب کمد مناسب با فضای داخلی اتاق شما در ارتباط  مستقیم است. در صورت داشتن فضای بزرگ می توانید از کمدهای بزرگتر استفاده کنید. اما درصورت استفاده از تخت کشودار یا میز دراور دیگر خرید کمد برای سرویس چوب یک نیاز اساسی به شمار نمی رود. همانطور که اگر می خواهید از خریدن آینه قدی معاف شوید بهتر است از کمدهایی که آینه بصورت قدی روی آنها نصب شده است استفاده کنید.

JK010 1

کنسول یا دراور

ازجمله لوازم پرکابرد برای همه دراور است که هم حکم میز توالت را دارد هم کار یک کمد را به خوبی برای شما انجام می دهد. با داشتن  یک دراور زیبا خود را از خرید سایر وسایل جانبی در سرویس خواب معاف کنید.

آینه قدی و آینه هالیودی

همانطور که گفته شد از طریق های مختلف  همچون خرید میز توالت یا کمد مناسب می توانید خود را از خرید آینه قدی معاف کنید. نحوه قرارگیری آینه بسیار مهم است و پیشنهاد می شود مشرف به در ورودی و تخت خواب نباشد.

2