سرویس خواب مدرن+سرویس خواب مینیمال+قیمت سرویس خواب

SM016 RASHIN 3

امروزه طرح های ساده و با رنگ های روشن باعث جلب توجه همه افراد است اکثر افراد دیگر دوست ندارند تا منزل، محل کار و یا اتاق خواب‌شان پر از زرق و برق و شلوغ باشد. امروزه همه به دنبال سبک های ساده هستند. اگر شما هم جزو این افراد هستید تا آخر این مقاله باما همراه باشید.

افرادی که دنبال سبک های ساده هستند این افراد باید به سراغ دکوراسیون های مینیمال بروند. سبک دکوراسیون مینیمال بسیار ساده و زیبا است و از رنگ های روشن مثل سفید در آن بکار رفته است.

SM003 RAMAN

بهتر است برای دکوراسیون های مینیمال از طرح های مدرن در منزل و یا اتاق خوابتان استفاده کنید. امروزه سبک سرویس خواب های مینیمال بسیار پرطرفدار و لاکچری است. شما با داشتن یک سرویس خواب کامل که شامل:تخت دونفره، میزآرایش و پاتختی  می شود می توانید یک اتاق خواب رویایی برای خود آماده کنید.

ابعاد منزل و اتاق خواب:

امروزه به علت کوچک بودن خانه ها اکثر افراد دوست دارند تا خانه شان بزرگتر از حد معمول نشان داده شود اگر شما می خواهید تا اتاق خواب و پذیراییتان بزرگ مشخص شود باید از سبک های مینیمال استفاده کنید چون با روشن کردن رنگ خانه تان به راحتی خانه شما بزرگ نشان داده خواهد شد.

SM004 ZINO 1

سرویس خواب مینیمال عروس:

یکی از بهترین انتخاب ها برای عروس ها سرویس خواب مینیمال است. چون این سبک بسیار ساده است و با تمام اقلام اتاق خواب ست خواهد شد و نکته بسیار مهم سبک مینیمال این است که خانه و اتاق خواب شما همیشه تمیز و مرتب به نظر خواهد رسید.

SM033 ARSES 1
SM006 AVISA