سرویس خواب ترک با قیمت مناسب

سرویس خواب مدل تاتیانا
سرویس خواب مدل تاتیانا

سرویس خواب یکی از مهمترین عوامل در خواب مناسب و آرامش در خواب است. برای داشتن خوابی مناسب در انتخاب سرویس خوابتان دقت کنید. تخت خواب فضایی است که بدن انسان در بهترین حالت قراربگیرد و گردش خون مناسبی داشته باشیم.

بیشتر بخوانید : چند دکوراسیون داخلی خانه برای محیط های کوچک

انتخاب تخت بر اساس جثه فرد

برای انتخاب سرویس خواب ترک ابتدا باید به جثه فرد توجه کنید. مثلا اگر فردی وزن بالایی داشته باشد و تخت برای او کوچک و ضعیف باشد با چندبار نشست و برخاست تخت ممکن است بشکند و یا آسیب ببیند.پس باید در انتخاب تخت دقت کنید. تخت خواب نباید خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد، ارتفاعی بین 35 تا 40 سانتی متر برای تخت خواب مناسب است.

تخت چستر مدل لیزا
تخت چستر مدل لیزا
تخت چستر مدل بنسان
تخت چستر مدل بنسان

بیشتر بخوانید : دکوراسیون اتاق خواب دونفره مدرن باید چگونه باشد؟

فاصله تخت از دیوار

سعی کنید تخت را طوری قرار دهید که لبه بالای تخت چسبیده به دیوار باشد.تا در هنگام نشست و برخواست فشار زیادی به تخت وارد نشود.مورد بعدی که باید در نظر بگیرید این است که مقداری فضا در پشت تخت خالی بگذارید.به علت آنکه گرد و خاک فضای پشت تخت را احاطه می کند و باید فضایی باشد تا بتوان به راحتی آنجا را تمیز کرد.

تخت چستر مدل ژالین
تخت چستر مدل ژالین
تخت چستر مدل مونیکا
تخت چستر مدل مونیکا

بیشتر بخوانید : چک لیست کامل سیسمونی + استعلام قیمت

دراور یا میزآرایش

اگر قصد خرید میز آرایش و یا دراور را دارید بهترین گزینه آینه های چسبیده به میزتوالت است.به علت آنکه اگر بچه کوچک دارید ویا مهمانی به خانه شما بیاید و به میزآرایش شما برخورد کند به راحتی آینه شما شکسته می شود.ولی آینه های چسبیده دیگر این مشکل را برای شما به وجود نمی آورد.

سرویس خواب مدل لاوین
سرویس خواب مدل لاوین
سرویس خواب مدل تاتیانا
سرویس خواب مدل تاتیانا

بیشتر بخوانید : 5 ایده دکور دیوار برای خانه های اجاره ای