زیباترین دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

19 19

امروزه یکی از بهترین و پر طرفدارترین مکان ها برای سرگرمی و استراحت کافه ها و رستوان هاست.بیشتر افراد برای گرفتن عکس و یا جلسات کاری به رستوران ها می روند و انتخاب آنها برای رفتن به این کافه ها و رستوران ها در اولویت دکوراسیون داخلی آنها است.ما قبل از خرید مایحتاج رستوران باید ابتدا به سبک دکوراسیونی که قرار است در رستوران و کافه خود می خواهیم پیاده کنیم توجه کنیم و بعد از آن به سراغ خرید باقی وسایلات بریم.

برای داشتن رستوران و یا کافی شاپ زیبا و پرطرفدار در قدم اول باید مکان موردنظرتان را انتخاب و اجاره کنید بهتر است مکان انتخابی شما در وسط شهر باشد تا بتوانید فروش خوبی دادشته باشید.و بعد از انتخاب مکان و سبک مورد نظر باید آستین هایتان را بالا زده و به سراغ چیدمان یک دکوراسیون منصر به فرد بروید.

به این قضه باور داشته باشید حتی اگر شما بهترین غذا ا در رستورانتان سرو کنید ولی دکوراسیون زیبایی نداشته باشید فروش خوبی نخواهید داشت پس این موضوع را خیلی جدی بگیرید.

دیزاین سنتی برای رستوران و کافه

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به دکوراسیون سنتی علاقه نشان می دهید بهتر است به سمت دکور سنتی برای رستورانتان بروید.برای این گونه رستوران ها بهتر است بجای میز و صندلی از تخت ها زیبا استفاده کنید و بروی تخت ها از گلیم های زیبا و سنتی استفاده کنید .دیوار های این رستوران را بهتر است از کا و گل طراحی کنید تا جلوه سنتی تری به رستوران شما بدهد.

دیزاین مدرن رستوران و کافه

برای داشتن دکوراسیون مدرن برای رستوران و کافی شاپ بهتر است از مدل های مینیمال استفاده کنید.از عود و شمع زیاد و گل های تازه بر روی میزها استفاده کنید.سعی کنید اگر مکانی که انتخاب می کنید دارای فضای باز است از آن فضا به خوبی استفاده کنید و انواع گل وگیاه را داخل باغچه آن بچینید.

رنگ

یکی از موارد بسیار مهمی که بیشتر روانشناسان و افراد به آن توجه خاصی نشان می دهند استفاده از رنگ است.همانطور که می دانید رنگ ها در بازاریابی و فروش شما نقش به سزایی دارند. به عنوان یکی از بهترین نمونه ها می توانید به برند مک دونالد که به دلیل سرعت در تحویل غذا به شهرت رسید، توجه کنید. آنها از رنگ قرمز به عنوان رنگ غالب برای لوگو و البسه کارمندان استفاده کردند زیرا از نظر علمی رنگ قرمز باعث افزایش اشتها و رنگ آبی باعث کاهش متابولیسم بدن میشود. بدیهی است که وقتی شما یک طرح و رنگ برای رستوران خود انتخاب می‌کنید، رنگ یک فاکتور مهم است

در این مقاله شما با انواع سبک های دکوراسیون آشنا می شوید که در ادامه خواهید دید:

1 1 3
2 2 2
3 3 2
4 4
5 5
6 6 2
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11
12 12
13 13
15 15
16 16
17 17
18 18