رنگ سال 1401 + رنگ سال 2022 چیست؟

شاخض

یکی از جذابترین کارهایی که هر ساله قبل از شروع شدن سال جدید انجام می دهیم خرید لباس جدید برای سال نو است.که از کوچکترین اعضا خانواده گرفته تا بزرگترین فرد همه به دنبال خرید وسایل جدید برای سالی تازه هستند.قبل از خرید لباس نو باید به این توجه کنید که چه رنگی می خواهید بخرید و بعد از آن به دنبال لباس مورد علاقه تان بروید.

4 4 1

خیلی از افراد به دنبال این هستند که در آن سال چه رنگی مد شده است و طبق رنگ سال لباس هایشان را انتخاب می کنند.موسسه پنتون که مسئول انتخاب رنگ سال برای طراحان مد است رنگ امسال را بنفش پریوش انتخاب کرده است که بسیار رنگ زیبا و ملایمی است و مناسب انواع سلیقه و هر سنی است.رنگ بنفش اولین رنگ ثانویه ای است که توسط انسان ساخته شده است و در روانشناسی به معنای یک رنگ قدرتمند سلطنتی شناخته می شود.

2 2 3

رنگ سال چگونه تعیین می شود؟

هر ساله حدود10میلیون طراح و گرافیست منتظر انتخاب رنگ از سمت شرکت پنتون می باشند.شرکت پنتون یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید رنگ می باشد.شرکت پنتون هرساله بنا به علایق مردم و فضاهای مجازی و فضاهای واقعی و هرچیزی که باعث شود از آن ایده گرفته شود را بررسی می کند.و به نسبت آن به انتخاب رنگ می پردازد.

1 1 4

رنگ سال1401  را چگونه ست کنیم؟

رنگ بنفش پریوش به علت خاص بودنش سخت می توان آن را با دیگر لباس ها ست کرد.ولی خوشبختانه شرکت پنتون یک پالت رنگی که به رنگ سال بیاید را ارائه کرده است و شما می توانید از آن پالت برای ست کردن لباس هایتان استفاده کنید.

5 5 1

دکوراسیون با رنگ سال 1401

یکی از جسورانه ترین کار برای عید می تواند آن باشد که از رنگ سال یعنی همان بنفش پریوش را برای دکوراسیون خانه انتخاب کرد.اکثر طراحان دکوراسیون بسیار مشتاق خواهند بود تا در انواع سبک دکوراسیون از رنگ سال استفاده کنند.این رنگ علاوه بر شادابی و طراوتی که دارد باعث آرامش و نشاط خواهد شد به همین دلیل بهترین رنگ برای انتخاب دکوراسیون منزل است.

6 6 3

خواص رنگ بنفش:

  • باعث آرامش قلب می شود و سموم بدن را دفع می کند.
  • برای افرادی که بیماری شیزوفرنی و یا اختلالات روانی دارند بیشتر از این رنگ استفاده می کنند.
  • بهبود کمرد و راشتیسم
  • بهبود ریزش مو
  • رنگ بنفش آرام بخش و تسکین دهنده است؛ طحال را به فعالیت وامی دارد و گلبول های سفید خون را دوباره سازی می کند.
  • رنگ بنفش مناسب افرادی که شب اداری دارند است.
  • مناسب برای درمان میگرن است.
  • رنگ بنفش برای رفع گرفتگی رگ‌ها به‌ویژه در ناحیه مغز، نقرس، عفونت‌ها، امراض قلبی، التهابات عصبی و مفصلی، زکام، دندان درد و چربی خون، مؤثر است.
  • این رنگ مناسب برای دکوراسیون اتاق دانش آموزان و یا دانشجویان است به علت آنکه باعث خواهد شد یادگیری چندین برابر افزایش یابد.
3 3 3

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم رنگ بنفش مناسب همه افراد است و بسیار برای بدن مفید است به همین منظور سعی کنید گوشه ای از دکوراسیون خانه را به رنگ بنفش اختصاص دهید و یا لباس هایی که می خرید بهتر است از رنگ بنفش در آن استفاده کنید.