دکوراسیون پاییزی | چیدمان منزل به سبک فصل پاییز

دکوراسیون پاییزی چیدمان منزل به سبک فصل پاییز
دکوراسیون پاییزی چیدمان منزل به سبک فصل پاییز


یکی از کارهایی که در بین مردم باب شده است چیدمان منزل با انواع تم ها است. مثلا با شروع فصل پاییز خیلی ها تم خانه خود را پاییزی می کنند و بیشتر از رنگ های نارنجی و یا زرد درخانه خود استفاده می کنند.

با تغییر دکوراسیون در خانه هم زیبایی را به خانه تان می دهید و هم حال و هوای خودتان بهتر می شود و از یکنواختی بیرون می آیید. امروز می خواهیم در مجله خبری هیلداچوب به شما آموزش دهیم که چگونه یک منزل با تم پاییزی داشته باشید.

دکوراسیون پاییزی  چیدمان منزل به سبک فصل پاییز
دکوراسیون پاییزی چیدمان منزل به سبک فصل پاییز

بیشتر بخوانید : چند دکوراسیون داخلی خانه برای محیط های کوچک

دکوراسیون پاییزی پذیرایی:

همیشه نام تغییر دکوراسیون مارا به یاد هزینه های بالا و پردردسر می اندازد. ولی اصلا اینطور نیست شما بایک تغییر کوچک می توانید منزلتان را گرم و دلپذیر کنید. برای تزئین پاییزی پذیراییتان از برگ های درختان که خشک و نارنجی شده اند می توانید استفاده کنید.

با دقت و با حوصله برگ هارا بر روی دیوار و یا میز بچینید و از آن یه قاب زیبا درست کنید. ویا با خرید کوسن های نارنجی و زرد و قراردادن ان بر روی مبلمان می توانید آنهارا زیبا کنید.

بیشتر بخوانید : خرید جدیدترین سرویس خواب های لمسه دوزی در مشهد

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

برای دکوراسیون پاییزی در اتاق خواب می توانید روتختی تختتان را از رنگ های پاییزی استفاده کنید و یا با قرار دادن ریسه های برقی بالای تختتان و آویز کردن عکس های پاییزی تم پاییز را به اتاقتان بیاورید.

دکوراسیون پاییزی  چیدمان منزل به سبک فصل پاییز
دکوراسیون پاییزی چیدمان منزل به سبک فصل پاییز

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند

دکوراسیون پاییزی آشپزخانه:

آشپزخانه ها مکانی است که بیشتر افراد وقتشان را در آنجا می گذرانند از تهیه کردن غذا گرفته تا خوردن غذا همه اینها در آشپزخانه صورت می گیرد. برای پاییزی کردن آشپزخانه بهتر است ظرفی کنار دیوار قرار دهید و برروی آن پارچه ای زرد پهن کنید و توی آن با قرار دادن کدو های نارنجی خوشگل و شمع یک فضای زیبا و دلنشین آماده کنید.

و روی میزناهارخوری با قرار دادن رومیزی طرح پاییزی و گل های نارنجی برروی آن زیبایی را به آشپزخانه تان هدیه کنید.

جمع بندی و خرید از فروشگاه هیلدا

برای خرید محصولات چوبی در انواع مدلهای به روز دنیا و با بهترین متریال به هیلداچوب سر بزنید. هیلداچوب فروشگاه محصولات چوبی در مشهد است که تمامی محصولات خود را با بهترین قیمت و گارانتی تقدیم مشتریان عزیز می کند. جهت بازدید محصولات ساخت هیلداچوب و استعلام قیمت های باورنکردنی به آدرس سایت هیلداچوب سربزنید.