دکوراسیون ولنتاین+روز ولنتاین

1

یکی از جذاب ترین روز ها در سال روز ولنتاین است.هر ساله 14 فوریه را روز عشق یا همان روز ولنتاین نامگذاری کرده اند.در این روز بسیار زیبا همه افراد به کسانی که دوستشان دارند به نشانه دوست داشتن هدیه ای می دهند که آن هدیه بیشتر به رنگ قرمز است.خیلی از افراد برای گرفتن جشن ولنتاین خانه خود را تزئیین می کنند تا همسر و یا افرادی که دوستشان دارند از این دکوراسیون خوشحال شوند و یک روز به یاد ماندنی را در کنار هم داشته باشند.چیدمان دکوراسیون ولنتاین بسیار کار راحتی است و شما با کمترین مبلغ می توانید بهترین دکوراسیون را برای ولنتاین آماده کنید و از آن لذت ببرید.

2

دکوراسیون ولنتاین:

در ایران 25 بهمن ماه روز ولنتاین است ولی آیین ولنتاین یک رسم غربی است که ما ایرانی ها همانند غربی ها آن را جشن می گیریم.برای دکوراسیون ولنتاین بهتر است از رنگ های قرمز مشکی استفاده کنید چون همه افراد رنگ قرمز را به یاد ولنتاین می شناسند.قبل از چیدمان بهتر است از شکلات های قلبی قرمز بادکنک های قرمز مشکی و میز با رومیزی قرمز تهیه کنید.

دکوراسیون ولنتاین با شمع:

داشتن شمع در ولنتاین یکی از اصلی ترین محصول است.بهتر است در ورودی منزل با چیدن شمع های وارمر درب ورودی را تزیین کنید.و یا بر روی میز و اپن را پر از شمع کنید و اصلا چراغ ها را روشن نکنید و فضا حالت رمانتیک و رویایی به خود بگیرد.

3

دکوراسیون ولنتاین با گل و بادکنک:

بهتر است از رز قرمز استفاده کنید و چند شاخه آن را بر روی میز قرار دهید و بادکنک های قرمز را با آویزهای بلند از سقف آویزان کنید شما می توانید برای زیباشدن بادکنک ها از آن عکس های دونفره تان را آویز کنید و جذاب تر به نظر آید.

4

کیک ولنتاین:

برای جشن ولنتاینتان بهتر است از کیک های قرمز استفاده کنید و بر روی آن از شمع های قلبی استفاده کنید و دور تا دور کیک را با گل های خشک تزیین کنید.

بریم چند نمونه دکوراسیون ولنتاین را باهم ببینیم:

5
6
7
8
9
110