دکوراسیون نوروزی+ایده سفره هفت سین1401

8585

یکی از بزرگترین عیدهای ما ایرانی ها عید سال جدید و یا همان عید نوروز است.عید نوروزعیدی است که همه افراد تمام خانه و خودشان را آماده سال جدید می کنند و به استقبال سال نو می روند.ما ایرانی ها به رسم هر ساله قبل از شروع شدن سال نو تمام خانه را تمیز می کنیم به اصطلاح خانه تکانی می کنیم تا در سال جدید تمام خانه از کثیفی ها به دور باشد.بهتر است از همین الان شروع به تغییرات در منزلتان کنید و با تغییرات جزئی باعث شوید خانه شما زیباتر بنظر آید.

11

ورودی خانه:

تغییر دکوراسیون باید از همان درب ورودی آغاز شود.مثلا می توانید برای تغییر از گیاهان طبیعی بر روی دیوار و یا گلدان جلوی درب قرار دهید.و جاکفشی قدیمتان را بفروشید و با مقدار کمی پول جاکفشی زیبایی بخرید.بر روی جاکفشیان از شمع های تزئینی استفاده کنید.

تغییر رنگ:

یک نواخت بودن خانه باعث خواهد شد دل شما را بزند پس بهتر است برای تغییر خانه آن را رنگ آمیزی کنید.می توانید با خرید کاغذ دیواری های طرح دار نمای جذابی به خانه و مخصوصا پذیراییتان بدهید.

12

چیدمان سفره نوروزی:

یکی از زیباترین رسم های مردمان مهربان ایرانی چیدمان سفره هفت سین است.شما باید برای چیدمان سفره نوروزیتان بهترین قسمت خانه را در نظر بگیرید که در بدو ورود توجه مهمانان را به خودش جذب کند.بهترین قسمت خانه چیدمان سفره هفت سین بر روی میزکنسول است.خرید میزکنسول علاوه بر دادن فضای اضافی برای قراردادن وسایل اضافیتان زیبایی خاسی به محیط شما می دهد.

8

مبلمان:

بهتر است برای عیدنوروز مبل هایتان را دور تا دور بچینید چون در زمان عید دید و بازدید بسیار زیاد است بهتر است مهمانان در مرکز خانه بنشینند و بتوانند به راحتی همدیگر را مشاهده کنند.در میز وسط مبل بهتر است از گل های طبیعی و اکسسوری های جذاب استفاده کنید تا بیشتر به چشم آید.

13

کاشی آشپزخانه:

برای تغییر آشپزخانه بهتر است از کاشی ها شروع کنید امروزه تعویض کاشی بسیار کار سخت و گران قیمتی است.بهتر است از برچسب های طرح کاشی استفاده کنید و ظاهر آشپزخانه را کاملا عوض کنید.

14

ایده های سفره هفت سین:

3
4
9
7