آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد + دکوراسیون دفتر کار مدرن

دکوراسیون دفتر کار مدرن
دکوراسیون دفتر کار مدرن

امروزه با پيشرفت تكنولوژی و آگاهی مردم همه کارها باید برروی اصول و تکنیک خاص خودش همراه باشد تا تاثیر مثبتی برروی افراد گذاشته شود.دکوراسیون هر شرکت و دفتری نشان دهنده شغل و کسب وکارآنها است،پس به همین منظور باید در چیدمان دفتر کار مدرن دقت و سلیقه بسیاری به خرج دهیم. به طور مثال اگر شما یک آژانس هواپیمایی دارید باید محل کارتان را طوری بچینید که زمانی که مشتری وارد دفتر شما شد با نگاه اول متوجه نوع کسب وکار شما شود.برای آژانس هواپیمایی اولین مورد که به ذهن مشتریان می رسد مسافرت و هواپیما است پس به همین منظور شما باید از ماکت هواپیما و پوسترهای جاذبه های گردشگری در محل کارتان به خوبی استفاده کنید.

دکوراسیون دفتر کار مدرن

دکوراسیون دفتر کار مدرن

در فروشگاه هیلدا

نکاتی برای دکوراسیون دفتر کار مدرن

اگر دقت کرده باشید زمانی که شما وارد برخی شرکت ها می شوید در همان ابتدا انرژی مثبتی دریافت می کنید و حال و هوایتان بهتر می شود دلیل این موضوع را می دانید ؟

اولین موضوع نور کافی می باشد.برای خرید و اجاره دفتر موردنظرتان اولین مورد که باید بسیار به آن دقت کنید نور کافی است.روشنایی یکی از عواملی است که باعث می شود کارمندان و مشتریان انرژی کافی را برای ماندن در محل کار نیاز دارند.

دومین موضوع که در نگاه اول مشتریان بسیار مهم است، فضای کافی است. اگر دقت کرده باشید شما وقتی وارد محل کار و یا شرکتی می شوید که فضای آن بسیار کوچک است، بسیار سردرگم و کم حوصله می شوید(در این رابطه مقاله ای با نام “چگونه اتاق کوچک خود را بزرگتر نشان دهیم” نوشته ام). پس بهتر است نسبت به کسب وکاری که دارید فضای آن را بزرگ و استاندارد انتخاب کنید.

دکوراسیون دفتر کار مدرن
خرید از فروشگاه هیلدا (روی تصویر کلیک کنید)

استاندارد چیدمان دکوراسیون

سعی کنید برای انتخاب سبک دکوراسیون محل کارتان از سبک های ساده استفاده کنید.برخی افراد از سبک های شلوغ و نامیزان برای محل کارشان استفاده می کنند که باعث می شود محل کارشان بسیار شلوغ و نامرتب دیده شود.اگر در انتخاب سبک دکوراسیون دقت لازم را به خرج دهید و همه چیز در جای خودشان قرار داشته باشند کارمندی که شما استخدام می کنید و یا مشتریان شما خودشان را موظف می دانند که مرتب و منظم در محل کار حاضر شوند.

میز کار

برای شروع هرکاری اولین مورد که باید خرید کنید خرید میز تحریر و یا میز کار است .سعی کنید از میزهای بزرگ و جادار استفاده کنید تا از شلوغ شدن میزها جلوگیری کنید. همانطور که می دانید هرچه محل کارتان خلوت تر باشد از نظر روحی و روانی می توانید آرامش بیشتری داشته باشید و به راحتی بر روی کارتان تمرکز کنید.

دکوراسیون دفتر کار مدرن
خرید از فروشگاه هیلدا (روی تصویر کلیک کنید)

سیستم گرمایشی و سرمایشی

اگر تازه شروع به کار کردید و بودجه کافی برای کسب وکارتان ندارید و می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید,سعی کنید از شوفاژ استفاده کنید،ولی اگر شوفاژ محل کارتان ظاهری قدیمی و بی رنگ و لعابی دارد و بفکر تعویض شوفاژتان هستید بهتر است دست نگه دارید و هزینه اضافی پرداخت نکنید،شما با خرید کاورشوفاژهای مدرن و جذاب می توانید ظاهری شیک و امروزی با قیمتی بسیار کمتر از تعویض شوفاژ خرید کنید و زیبایی را به محل کارتان هدیه دهید.

جمع بندی

سعی کنید در چیدمان محل کارتان میزها و وسایل مورد نیازتان را شلوغ نچینید و فضایی برای رفت و آمد به وجود آورید و سعی کنید دکوراسیون را طوری بچینید که اگر بعد از مدتی از آن سبک خسته شدید بتوانید به راحتی وسایل را جابه جا کنید برای دکوراسیون محل کارتان از گل و گیاه استفاده کنید تا شادابی و زیبایی را به شما هدیه دهد و باعث انرژی مثبت در محل کارتان شود.

خرید محصولات چوبی

برای خرید محصولات چوبی محل کارتان بهتر است از فروشگاه های معتبر خرید کنیدتا از نظر کیفیت و زیبایی در رتبه بالایی قرارداشته باشند.پیشنهاد ما به شما هیلداچوب است.فروشگاه هیلداچوب در مشهد یکی از معتبرترین فروشگاه های عرضه محصولات چوبی است و سرویس های چوبی را با بهترین کیفیت و زیباترین طرح ها به مشتریان خود عرضه می کند.

اول مقایسه کنید بعد خرید کنید!