دکوراسیون خانه عروس و داماد

شاخ1

همه ما عاشق مهمانی و عروسی هستیم که ساعاتی را با خانواده به خوشحالی و شادمانی سپری کنیم.ولی این روزها به علت وجود اپیدمی کرونا خیلی از عروسی ها و مهمانی ها کنسل و یا به تعویق افتاده است.ولی جدیدا با رعایت پروتکل ها و تزریق واکسن باعث شده است عروسی ها دوباره آغاز شود و دوباره همه دور هم جمع شوند.به همین منظور یکی از مهمترین عوامل برای عروس و دامادها چیدمان منزلشان قبل از عروسی است که بتوانند به زیباترین شکل ممکن منزلی که قرار است شروع عشقشان باشد را بچینند.ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه خانه عروس و داماد ها را بچینید که متنوع و جذاب باشد.

1 1 9

دکوراسیون جذاب خانه عروس و داماد

برخی از زوج ها قبل از آن که منزل مورد نظرشان را انتخاب کنند شروع به خرید جهیزیه می کنند و باعث می شود بعدها که وارد خانه شان می شوند جهیزیه به خانه نخورد و یا خانه آنقدر کوچک باشد که کل جهیزیه در فضای خانه جا نشود و باعث شود مکانی را به جهیزیه های نامرتبط اختصاص دهند.قبل از شروع به خرید جهیزیه باید به این موضوع توجه کنید که عروس و داماد چه نوع سلیقه ای دارند و به نسبت سلیقه دو طرف نتیجه گیری انجام شود و بعد خرید انجام شود.

2 2 7

چیدمان پذیرایی عروس و داماد

معمولا خانه های امروزی آپارتمانی است و معمولا اکثر خانه ها کوچک هستند به همین منظور باید برای خرید جهیزیه بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا پذیرایی بزرگتر نشان داده شود. و حتما از کاغذدیواری برای پذیرایی استفاده کنید تا خانه شما را زیباتر نشان دهد.شما می توانید برای به نما آمدن قسمت پذیراییتان از آینه کنسول استفاده کنید.و به نسبت فصول سال برروی آن را تزئین کنید.

3 3 7

دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد

یکی از مهمترین کارها در دکوراسیون خانه عروس داماد چیدمان اتاق عروس و داماد است که باید بهترین دکوراسیون را برای این قسمت در نظر بگیرید. یکی از مهمترین نکاتی که باید برای اتاق خواب عروس به آن توجه داشته باشید این است که بین عناصر مختلف اتاق خواب طوری ارتباط برقرار کنید که فضای گرم تر و صمیمی تری برقرار شود.اگر این شاخص ‌ها را برای چیدمان اتاق خواب عروس ایرانی در نظر بگیرید می توانید زیباترین و منحصر به فردترین خانه و اتاق خواب عروس را داشته باشید

. شاخص های مهمی همچون نورپردازی، رنگ دکوراسیون، شکل پرده ها و تزئینات و سرویس چوب می تواند در اتاق خواب عروس تاثیر زیادی داشته باشد و باید ارتباط بین قسمت های مختلف در اتاق خواب طوری باشد که یک فضای گرم و صمیمی و عاشقانه و البته اصولی را فراهم کند و هارمونی که در فضا وجود دارد هر بیننده ای را مجذوب خود کند.همانطور که به سرویس خواب اشاره شد شما باید سرویس خواب و تشک را از بهترین فروشگاه ها و با ضمانت نامه خرید کنید.انتخاب سرویس خواب یکی از مهمترین عوامل در دکوراسیون اتاق خواب است.

10 10ت

زیباترین تزئین اتاق خواب عروس و داماد

یکی از مواردی که برای تزئین اتاق خواب عروس می‌توانید استفاده کنید گلبرگ های طبیعی و مصنوعی برای تزیین تختخواب است و قرار دادن شمع وارمر در کنار این گلبرگ ها زیبایی را دو چندان میکند.

9 9ت

 اگر فضای رمانتیک و عاشقانه ای در ذهن دارید و می خواهید اتاق خواب عروس و داماد چنین فضایی داشته باشد می توانید از نور ملایم و بادکنک استفاده کنید. همچنین از چراغ های کوچک در قسمت بالایی تخت می توانید استفاده کنید و هر کاری که با خلاقیت خود حس می کنید می تواند فضای زیباتر و جذاب تری خلق کند را انجام دهید .به طور کلی ایده های مختلفی برای چیدمان و تزئین اتاق خواب عروس و جود دارد و اگر فرد خلاقی هستید می توانید با خلاقیت خود از وسایل مختلفی برای طراحی استفاده کنید و از تصاویری که در اینترنت وجود دارد ایده بگیرید. استفاده از شمع های رنگی و گل ها می تواند فضا را زیباتر و رمانتیک تر کند و می توانید از وسایل توری برای تزئینات مختلف هم استفاده کنید.

کابینت آشپزخانه عروس و داماد

آشپزخانه یکی از مهمترین مکان ها در هر خانه ای محسوب می شود و سایلات آشپزخانه بیشتر از هر جای خانه است.شما باید کلی ظروف را در این مکان قرار دهید پس بهتر است تمام ایده و خلاقیتتان را در این قسمت به خرج دهید. . کابینت‌های طراحی شده امروزی دارای تعداد زیادی کشو و کمد بوده و شما می‌توانید تمامی ظروف خود را درون آن قرار دهید.

آ6 6

امروزه انتخاب کابینت آشپزخانه بسیار آسان است چون تنوع زیادی در بازار وجود دارد. کابینت‌ها نه تنها باید از ظاهری زیبا برخوردار باشند، بلکه باید جنسی باکیفیت و مرغوب نیز داشته باشند تا برای مدت طولانی بتوانید بدون مشکل از آن استفاده کنید.برای اضافه کردن فضا و زیباسازی آشپزخانه ها بهتر است از شلف های موجود در بازار استفاده کنید که علاوه بر زیبایی فضا خوبی را در اختیار شما می گذارد.

آ7 7

خرید پرده عروس و داماد

پرده ها نقش به سزایی در دکوراسیون منزل دارد و پرده به عنوان لباس هر خانه ای محسوب می شود به همین منظور باید در انتخاب پرده مناسب تمام هواستان را جمع کنید تا زیباترین پرده را برای منزلتان خرید کنید.برای انتخاب پرده باید رنگ آن حتما به دکوراسیون منزلتان بیاید و کامل کننده دکور منزلتان باشد.بهتر است از پرده های ساده استفاده کنید چون امروزه والن برای پرده قدیمی شده است.

11 1ت 1

کاغذ دیواری خانه عروس و داماد

تمام پوشش یک خانه بسته به دیوار ها انجام می گیرد و به همین منظور باید توجه به سزایی به دیوارها انجام دهید. کاغذ دیواری و پوسترها یکی از محصولاتی هستند که با ورود به بازار مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این دو محصول دارای طرح‌ها و مدل‌های شیک و مدرن هستند و شما می‌توانید تنوع طرح و رنگ کاغذ دیواری را تماشا کرده و به دلخواه خود یکی را انتخاب کنیدشما می توانید برای دیوار اصلی خانه تان از طرح های گلدار استفاده کنید و برای باقی دیوار ها از کاغذدیواری ساده و یا دیوار رنگ شده استفاده کنید.بهتر است برای دو طرف دیوارهایتان از کاغذدیواری طرح دار استفاده نکنید به علت آنکه باعث خواهد شد منزل شما شلوغ به نظر رسد.