دکوراسیون سنتی و مدرن شب یلدا

شاخص

یکی از بلندترین شب های سال به نام شب یلداست.شبی که همه فامیل و دوست و آشنا دورهم جمع می شوند و به یاد گذشته ها جشن می گیرند و کلی خوشگذرانی می کنند. یکی از رسم هایی که سالهاست انجام می شود مراسم شب یلدا برای عروس و دامادهاست. خانواده داماد قبل از شب یلدا لباس و وسایلاتی برای عروس می خرند و طبق اعلام قبلی برای خانواده عروس می برند و به جشن و پایکوبی می پردازند. امروز در این مقاله می خواهیم در رابطه با چیدمان شب یلدا صحبت کنیم.

1 1
3 3


دکوراسیون سنتی شب یلدا
مهمترین پایه شب یلدا میوه آن است که باید سر سفره حتما باشد. میوه اعمم از:هندوانه، انار، پرتقال، موز، خیار ونارنگی است. شما می توانید میزی را انتخاب کنید برروی آن لحاف بسیار زیبا و طرحدار بندازین و بر روی آن را ترمه بندازین میوه ها را تزئین کنید و برروی سینی بزرگ قرار دهید بر روی میز می توانید از ظروف مسی استفاده کنید و داخل آن را از آجیل و شکلات پر کنید و تزئین کنید.

دکوراسیون شب یلدا مدرن
شما می توانید دکوراسیون شب یلدا را علاوه بر سنتی مدرن هم بچینید و دکوراسیون شب یلدا مدرن طرفداران بسیار زیادی دارد.
شما می توانید انار را با انواع گل تزئین کنید و داخل باکس های زیبا قرار دهید. هندوانه را به حالت هفت و هشتی تزئین کنید و بر روی آن را با سیخ های چوبی میوه های ریز را بر روی آن تزیین کنید.
می توانید از قاب های گل دار برای پشت میز قرار دهید و مکانی برای گرفتن عکس درست کنید.
و از جاشمعی های زیبا استفاده کنید و شمع های بلند برروی میز قرار دهید و کیک به شکل انار و هندوانه برروی میز قرار دهید.

6 6


می توانید از دسته گل یلدایی برای تزئین میز استفاده کنید و توی گل را با انارهای خشک و زرشک تازه زیبا کنید.

2 2

براي تزئين ميز شب يلدا بهترين كار چيدن بر روي كنسول است.مي توانيد براي دكوراسيون مدرن روي كنسول را خالي كرده و وسايلات را برروي آن بچينيد و دكوراسيون زيبا و جذابي داشته باشيد.اگر قصد خريد كنسول هاي زيبا با انواع طرح و رنگ هستيد هيلداچوب بهترين گزينه است.شما مي توانيد محصولات چوبي خود را از اين فروشگاه خريد كنيد.

2222