خرید کفی تخت

999999

امروزه در هر خانه ای سرویس خواب وجود دارد از سرویس خواب تک نفره گرفته تا دونفره که بسته به نیاز و تعداد افراد تهیه می شوند. هر سرویس خوابی نیاز به کفی تخت خواب دارد.امروزه انواع مدل های تخت در بازار موجود است و این نوع تخت ها نیاز به کفی تخت مناسب خودشان دارند.

درحالت کلی کفی تخت ها به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:کفی تخت ساده و کفی تخت جکدار که از متریال مختلفی تهیه شده اند. کفی تخت ساده از متریال چوبی و هم از جنس فلزی ساخته می شوند.

11 1

کفی تخت جکدار

یکی از کفی های پرطرفدار در بازار کفی تخت جکدار است که توسط 2 عدد پمپ ساخته شده است این کفی ها به راحتی و آسانی بالا می روند این کفی تخت ویژگی خاصی که دارند این است که شما می توانید وسایلی که به آنها زیاد احتیاجی ندارید را زیر تخت بگذارید و جک را به سمت پایین بدهید به راحتی جای بزرگتری خواهید داشت. به راحتی به وسیله که می خواهید می توانید دسترسی داشته باشید.

ویژگی کفی تخت جک دار:

بدون نیاز به نصب

قابل استفاده در تمامی مدل و ابعاد

سفارشی سازی ابعاد

حمل آسان و راحت

استحکام بالا نسبت به مدل چوبی

استفاده بیشتر از فضای زیر تخت خواب

خلاصی از سر و صدا نسبت به مدل چوبی

13

کفی تخت نئوپان

کفی تخت نئوپان بر پایه چوب است که به نسبت باقیه کفی تخت ها قیمت مناسبی دارد این کفی تخت مناسب افرادی است که وزن بالایی ندارند. کفی تخت نئوپان بسیار سبک و راحت است.

11 2

ابعاد کفی تخت

این کفی تخت جکدار در تمام سایزها تولید می گردد و براساس نیاز مشتری توان تولید است، معمولا ابعاد موجود در بازار به قرار زیر است:

90×200/ 120×200/ 140×200/ 160×200/ 180×200 و در ابعاد بزرگتر 200×200 می باشد که 90×200 برای تخت های استاندارد یک نفره و 160×200 هم برای تخت های استاندارد دو نفره است.