خرید میز کامپیوتر + قیمت

JM072

یکی از وسایل های بسیار مهم در هر خانه و دفتری کامپیوتر است. امروزه به علت آنکه تمام کارها اینترنتی و با کامپیوتر انجام می شود لازمه هر خانه ای یک عدد کامپيوتر است. برای خرید کامپیوتر شما باید ابتدا میزی برای کامپیوتر خود خرید کنید.

JM002

برای خرید میز کامپیوتر باید بدانید قرار است چه ابعادی کامپیوترتان را خرید کنید چون میزهای موجود در بازار میزهایشان برای کامپیوترهای استاندارد و معمولی آماده شده اند ولی اگر شما می خواهید کامپیوتر بزرگتر خرید کنید باید از میزهای سفارشی خرید کنید و به ابعادی که می خواهید میز را تهیه کنید. مجموعه هیلداچوب انواع میزهای کامپیوتر را به سفارش شما تهیه و آماده ارسال می کند.

JM011 6

متریال میزکامپیوتر

برای خرید میزکامپیوتر به متریال استفاده شده در میز توجه کنید. میزهای کامپیوتر از انواع چوب ها مانند:نئوپان، ام دی اف، ملامینه و چوب راش تهیه می شود. بهتر است میزهای کامپیوتر را از بهترین متریال خرید کنید چون افرادی که با سیستم کار می کنند اکثر همزمان با کار نوشیدنی مصرف می کنند و ممکن است مقداری از نوشیدنی بر روی میز بریزد و باعث شود میز شما باد کند.

JM047

رنگ میزکامپیوتر

بهتر است از رنگ های روشن برای میزهای کامپیوتر استفاده کنید چون مداوم از کامپیوتر استفاده می کنید ممکن است رنگ تیره باعث آزار چشم های شما شود.

JM067 3

صندلی میزکامپیوتر

بعد از خرید میزکامپیوتر نوبت می رسد به صندلی آن که باید به گونه ای باشد که شما اگر ساعت ها بر روی صندلی کار کنید دچار خستگی و مشکل در ستون فقرات نشوید. نشیمنگاه صندلی باید 90 درصد طول ران را بگیرد. اگر بیش از 90 درصد باشد به زانو فشار می‌آید و اگر كمتر باشد باعث مشكلات عضلانی می‌شود.

JM082