خرید شلف دیجی کالا + قیمت شلف دیواری

JSH004 1

اگر شما جزو افرادی هستید که خیلی به فکری تمیزی و خلوت بودن منزلتان هستید راه حل مناسب برای شما شلف است. شلف ها مناسب افرادی است که دارای خانه های کوچک هستند و داخل آشپزخانه شان به اندازه کافی فضا برای قرار دادن وسایل ندارند. با قرار دادن شلف بر روی دیوار می توانید بیشتر وسایلتان را داخل آن قرار دهید.

JSH001 2

تزئین آشپزخانه با شلف دیواری:

شلف ها در انواع مدل ها در بازار موجود است شما می توانید مدل های مختلف شلف را تهیه کنید و بر روی دیوار قرار دهید و داخل آن را با گل و یا وسایل تزئینی پر کنید و باعث شوید تا آشپزخانه شما نمایی زیبا به خود بگیرد.

متریال شلف:

یکی از مهمترین مواردی که در خرید شلف باید به آن دقت کنید متریال به کار رفته در شلف است. اول از همه باید به این توجه کنید که از شلف برای چه موردی می خواهید استفاده کنید اگر قصدتان قرار دادن وسایل آشپزخانه است باید از متریال خوب و با کیفیت استفاده کنید به علت آنکه قرار دادن وسایل ممکن است وزن آن سنگین باشد و باعث شود شلف شما سنگین شود و به سمت پایین کشیده شود و باعث شکستگی شود پس در انتخاب متریال شلف ها دقت کنید.

JSH012 2

مزایای شلف دیواری:

اگر قصد خرید شلف را دارید و نگران این هستید که آیا روزی بدرد من خواهد خورد و یا نه بهتر به شما بگویم سرمایه گذاری برای خرید شلف بسیار گزینه خوبی است به علت آنکه از شلف های دیواری برای همه ی فضای خانه مورد کاربرد هست. که در ادامه به مزایای آن می پردازیم:

افزایش فضا

شلف های دیواری باعث خواهد شد تا فضای خانه شما بیشتر شود و وسایلی که سالهاست مکانی برای قرار دادن آنها ندارید را می توانید به راحتی بر روی آن قرار دهید. می توانید از شلف به عنوان کتابخانه برای فرزندانتان استفاده کنید و کتاب هایشان را بر روی آن قرار دهید.

JSH010 2

افزایش زیبایی منزل:

شما می توانید با خرید شلف زیبایی را به خانه خود برگردانید. با قراردادن شلف بر روی دیوار و یا بر روی زمین می توانید با وسایل تزئینی اعمم از:شمع، گل، گلدان هاب تزئینی و آباژور خانه خود را زیباتر کنید.

JSH006

کمبود گرد و غبار:

با خرید شلف خانه شما دیگر وسایل را بصورت چفت در چفت کنار هم نمیزارید تا باعث تجمع گرد خاک شود با شلف ها فضای بیشتری دارید و راحتر می توانید آنها را تمیز کنید.