خرید سرویس خواب کلاسیک در مشهد|سرویس خواب کلاسیک|زیباترین سرویس خواب کلاسیک

SC024 AMATIS 2

یکی از اجزاهای مهم در هر خانه ای سرویس خواب است و یکی از مهمترین جهیزیه های عروس هم سرویس خواب آن است.به علت آنکه مهمترین قطعه در اتاق خواب ها سرویس خواب است.امروزه یکی از پرطرفدارترین سرویس خواب ها در بازار سرویس خواب کلاسیک می باشد.در ادامه به سرویس خواب کلاسیک می پردازیم پس تا آخر این مقاله باما همراه باشید.

SC003 SORINA

سرویس خواب کلاسیک چیست؟

سرویس خواب های کلاسیک در انواع مدل ها طراحی می شود.شاید بیشتر افراد به این موضوع فکر کنند که سرویس خواب فقط به شکل مستطیل در بازار موجود است ولی در اشتباه است سرویس خواب های کلاسیک در انواع مدل ها موجود است.سرویس خواب کلاسیک در مدل های سنتی،لاکچری و سلطنتی تقسیم می شود.

سرویس خواب های کلاسیک دارای تاج های تزئین شده می باشد که برخی دوس دارند از منبت کاری استفاده کنند برخی آینه کاری که به نسبت سلیقه شما آماده می شود.به علت تزئینات در تاج و ظریف کاری بر روی تخت و دراور سرویس خواب های کلاسیک بسیار پرطرفدار شده اند.

SC006 CHITRA

رنگ سرویس خواب کلاسیک

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام خرید سرویس خواب کلاسیک توجه کنید رنگ آن است که باید به تمام سرویس های چوبی منزلتان ست شود. برای دکوراسیون های کلاسیک استفاده می‌شوند، باید از قوانین انتخاب رنگ دکوراسیون کلاسیک در  آن استفاده شود، همانطور که می‌دانید برای این سبک از دکوراسیون‌ها بیشتر رنگ‌های خنثی به ویژه رنگ قهوه‌ای و طلایی برای مبلمان استفاده می‌شود.بهتر است برای سرویس خواب های کلاسیک از رنگ های روشن استفاده نکنید به علت آنکه این رنگ ها منبت کاری و تزئینات سرویس خواب شما را کمتر به چشم می آورند.

دکوراسیون کلاسیک

اگر قصد سرویس خواب کلاسیک را دارید بهترین گزینه انتخاب سرویس خواب کامل است.یک سرویس خواب کامل شامل:تخت دونفره،میزآرایش و پاتختی است.زمانی که شما از سرویس خواب کلاسیک کامل در اتاق خوابتان استفاده می کنید نمای زیباتری به خود می گیرد و کامل بودن جهیزیه عروس به خرید سرویس خواب کامل است.

برای داشتن یک دکوراسیون کلاسیک در کنار سرویس خواب کلاسیک می توانید از تابلوها،روتختی و قالیچه های کلاسیک استفاده کنید.

SC014 SADRA

نکات مهم در هنگام خرید سرویس خواب کلاسیک:

برای داشتن سرویس خواب کلاسیک زیبا و بدون هیچ مشکل در هنگام خرید باید به نکاتی که در زیر به آن اشاره شده توجه کنید:

ابعاد سرویس خواب کلاسیک:

سرویس خواب کلاسیک به علت داشتن تاج بلند برای اتاق خواب های کوچک ظاهری ناخوشآیند دارد.بهتر است قبل از خرید سرویس خواب به ابعاد داخل اتاق خوابتان توجه کنید تا هنگام خرید مشکل ابعاد آن را نداشته باشید.

تمیزنگهداشتن سرویس خواب کلاسیک:

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که سرویس خواب های کلاسیک به علت ظریف کاری و منبت کاری ممکن است گرد و خاک در لابه لای منبت کاری آن قرار بگیرد و کار تمیز نگهداشتن این نوع سرویس خواب ها کمی مشکل است.

متریال سرویس خواب کلاسیک:

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام خرید باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید متریال به کار رفته در سرویس خواب است. چوب‌های مناسب برای استفاده در تختخواب‌های کلاسیک چوب افرا، چوب گردو و چوب راش و ام دی اف است.

اگر در انتخاب سرویس خواب کلاسیک کمی حساس هستید و می خواهید بهترین و زیباترین سرویس خواب را انتخاب کنید پیشنهاد ما به شما هیلداچوب است.شما می توانید سرویس خواب کلاسیک خود را بصورت حضوری و اینترنتی درب منزل تحویل بگیرید.