خرید سرویس خواب نوجوان در مشهد|قیمت سرویس خواب نوجوان|ارزانترین سرویس خواب نوجوان

2 2 2

یکی از تفاوت فرزندان الان با قدیم در این است که می خواهند از همان کودکی برای خودشان اتاق جداگانه ای داشته باشند و وسایل مختص خودشان در اتاق قرار دهند.ولی با هزینه های امروزی کمی برای خانواده ها خرید تمام وسایل دشوار است.اولین موردی که در هر اتاق خوابی باید قرار داده شود سرویس خواب نوجوان است.هزینه سرویس خواب برای نوجوان کمی بالا است و باید خانواده ها از سرویس خوابی خرید کنند تا سال ها فرزندانشان بتوانند از آن استفاده کنند.در خرید سرویس خواب برای نوجوانان باید به نوع متریال و طرح ان توجه به سزایی داشته باشید به علت آنکه نوجوانان و کودکان به علت جوانی و حس شیطنتشان ممکن است برای بازی و پریدن بر روی تخت و تشک بازی کنند و این عامل اگر از متریال خوبی برخوردار نباشد ممکن است تخت بشکند و یا آسیب ببیند پس باید در خرید سرویس خواب نوجوان تمام حواستان را جمع کنید.

1 1 2

سرویس خواب نوجوان برای دخترخانم ها:

به علت آنکه دخترخانم ها در انتخاب تمامی وسایلشان نکته سنج و دقت می کنند باید سرویس خوابی که انتخاب می کنید بسیار ظریف و ساده باشد.سعی کنید سرویس خوابی که انتخاب می کنید طرح آن شلوغ نباشد که بعد از یک مدت از مد نرود بهترین گزینه سرویس خواب های ساده و مینیمال است.سرویس خواب نوجوان برای دخترخانم ها شامل:تخت تک نفره،یک میز کنار تختی، میز توالت، کمد و در صورت نیاز یک درآور تشکیل شده است.

4 4 1

سرویس خواب نوجوان برای پسرها:

خرید سرویس خواب برای پسرها بسیار کار سختی می باشد.به علت آنکه ست کردن وسایلات در اتاق خواب پسرها کار دشواری است.بهتر است برای خرید سرویس خواب پسرانه از رنگ های ملایم استفاده کنید تا حس خشونت را از پسرها بگیرد و آرامش را به آنها هدیه کند.سرویس خواب پسرها شامل: تخت خواب، میز کنار تختی، کمد، کتابخانه و میز تحریر می باشد.

ویژگی سرویس خواب نوجوان:

ارتفاع:

 زمان انتخاب سرویس خواب برای نوجوانان باید به ارتفاع تخت بسیار توجه کنید به علت آنکه نوجوانان در زمان بلوغ هستند و ممکن است بش از حد بدنشان عرق کند و زمانی که ارتفاع تخت باا باشد جریان هوا در رد و بدل می باشد و نمیگذارد میکروبی وارد تخت و یا تشک شود.

5 5 2

متریال سرویس خواب نوجوان:

امروزه سرویس‌های خواب را از جنس چوبی، ام دی اف، ملامینه، فلزی و ترکیب این متریال‌ها ساخته می‌شوند. اگر خرید سرویس خواب چوبی مد نظر است قبل از خرید باید از کیفیت چوب استفاده شده در آن اطمینان حاصل کرد.بهترین متریال برای سرویس خواب ام دی اف می باشد که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

6 6

رنگ سرویس خواب نوجوان:

سرویس خواب جزو وسایلی است که هر چندین سال تعویض می شود پس باید از طرح و رنگی استفاده کنید که تا سالیان سال از مد نرود.بهترین گزینه استفاده از رنگ های سفید و یا رنگ های ملایم با خطوط چوبی می باشد که هیچ زمان از مد نخواهد رفت.

زمان انتخاب سرویس خواب مناسب برای نوجوانان به سن و سال آنها توجه کنید و به نسبت سن آنها رنگ و طرح را انتخاب کنید.بهتر است به سلایق فرزندانتان توجه کنید چون این کار سبب می شود به روحیه آنها لطمه وارد نشود و حس مستقل بودن به آنها بدهید.