خرید تخت خواب مدرن + قیمت تخت خواب در مشهد

0004 SM175 HILDA 1

اگر دقت کنید ما بیشتر زمان خودمان را در خواب به سر می‌بریم پس راحتی آن بسیار مهم است. چون تمام روز اگر ما خواب خوب و مفیدی نداشته باشیم کسل و بی‌حوصله هستیم به همین منظور در انتخاب تخت خواب و تشک تخت مان باید دقت لازم را داشته باشیم.
همانطور که می‌دانید کانون هر خانه‌ای مبلمان آن است و کانون اصلی هر اتاق خوابی سرویس خواب است. پس در خرید تخت خواب و سرویس خوابتان دقت لازم را در نظر بگیرید.

خرید تخت خواب مدرن

سریس خواب مدرن

مدل دلینا

همه چیز در رابطه با تخت خواب مدرن

شاید خیلی از ما‌ها عادت کرده‌ایم بر روی تخت‌های فلزی بخوابیم همانطور که می‌دانید تخت‌های فلزی قدیمی ظاهری بسیار ساده و رنگ‌ های تکراری دارند و جالبتر از آن به علت استفاده از پیچ و مهره و فلز بکار رفته در تخت‌های وقتی بعد از مدتی روی آن‌ها می‌خوابید دارای صدا‌های زننده‌ای می‌شوند که آرامش و آسایش را در هنگام خواب از شما می‌گیرند. به همین علت سعی کنید از تخت‌های مدرن و تخت خواب‌های چوبی با کیفیت استفاده کنید.

ابعاد تخت خواب مدرن

برای خرید تخت خواب مدرن به دو موضوع در همان ابتدا توجه کنید: یکی فضای تختی که قرار است بر روی آن استراحت کنید و مورد دوم فضای اتاق خوابتان را در نظر بگیرید که تخت خوابتان کل فضای اتاق خواب را اشغال نکند. در مورد تخت خوابی که قرار است بر روی آن بخوابید استاندارد‌هایی را در نظر بگیرید که در هنگام خواب آرامش و‌آسایش شما از بین نرود.

نام تخت خوابطول (cm)عرض (cm)
تخت کودک14060
تخت یک نفره20090
تخت دوقلو200140
تخت کویین (QUEEN)200160
تخت کینگ (King)200180
تخت سوپر کینگ (Super King)200200

به عرض و طول تخت خواب‌های مدرن توجه کنید همانطور که می‌بینید ابعاد تخت‌های مدرن از تخت‌های فلزی بزرگ‌ تر هستند به همین منظور قبل از خرید توجه لازم به ابعاد اتاق خواب تان داشته باشید تا بعد از خرید به مشکل بر نخورید.

خرید تخت خواب مدرن
سرویس خواب مدل آداس در فروشگاه هیلدا

متریال تخت خواب مدرن

متریال و یا مواد ساخته شده تخت خوابتان بسیار متفاوت است. این تفاوت به دو صورت شکل می‌گیرد: اولی بستگی به علاقه فرد دارد که چه نوع متریالی سفارش دهد و دومی بسته به بودجه شما دارد. متریال استفاده شده در تخت خواب مدرن اعمم از: انواع چوب،‌ ام دی اف، هایگلاس و فلز است.
این متریال‌ها گاهی در کنار متریال‌های دیگری مثل پارچه و چرم نیز به کار ‌می‌روند و یا با تزئیناتی مثل آینه کاری یا حکاکی‌های سبک مدرن نیز همراه هستند.

جمع بندی

در این مقاله در رابطه با سرویس خواب مدرن و ابعاد آن صحبت کردیم. یکی از فروشگاه‌هایی که سرویس چوب و تخت‌های بسیار زیبا و مدرن به بازار عرضه می‌کنند هیلدا چوب نام دارد. هیلداچوب یکی ازتولید‌کنندگان پرآوازه سرویس خواب در شرق کشور است. برای دیدن نمونه کار و لیست قیمت محصولاتشان به سایت هیلدا چوب سر بزنید.
اول مقایسه کنید بعد خرید کنید!