خرید بوفه + قیمت

1 2

امروزه بیشتر افراد برای دکوراسیون منزل و محل کارشان بیشتر از قبل ارزش قائل هستند و دوست دارند تا خانه شان زیبا و بی عیب و نقص نشان داده شود. یکی از وسایلی که باعث خواهد شد تا منزل شما زیبا به نظر آید ویترین و یا همان بوفه است. خیلی از ما ها در خانه مان انواع و اقسام ظروف را داریم که شاید بسیار زیبا و گران قیمت باشد و دوست داشته باشیم آن را در مکانی امن ولی به نمایش بگذاریم بهترین کار برای نگهداری ظروف قیمتی و زیبا داشتن بوفه و ویترین است.

JG004

ویترین ها دارای انواع مدل ها هستند و شما باید به نسبت سلیقه و دکوراسیون منزلتان آن را تهیه کنید تا ظاهری یک نواخت و زیبا را به خانه شما بدهد.

ویترین سلطنتی:

ویترین ها دارای سبک های مختلفی هستند که یکی از این سبک ها سبک سلطنتی است. سبک سلطنتی مناسب خانه های بزرگ با دکوراسیون پر زرق و برق است. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که علاقه به تاج و ظریف کاری دارید ویترین های سلطنتی گزینه مناسبی است.

JG011

ویترین مدرن:

ویترین های مدرن مناسب خانه های کوچک و با سبک مدرن و ساده است. این نوع ویترین ها بسیار ساده و در عین حال شیک است. در سبک مدرن بیشتر از ویترین های کوچک و کوتاه قد استفاده می شود که دارای رنگ های مینیمال هستند.

JG015

ویترین های کوتاه و فانتزی:

با توجه به خانه های کوچک امروزی همه دوست دارند تا از وسایل کوچک و جمع و جور استفاده کنند تا فضای خانه بزرگتر دیده شود به همین منظور خرید ویترین های کوچک و فانتزی بسیار مناسب این نوع افراد می باشد که در انواع مدل ها و طرح ها در بازار موجود است.