خرید بهترین مدل های جدید سرویس چوب عروس در مشهد + قیمت ویژه

0018 مدل جدید سرویس خواب عروس

خرید سرویس چوب عروس از مهم ترین خرید های یک جهیزیه به شمار می رود، زیرا زیبایی دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد تا حد زیادی به مدل سرویس خواب و چیدمان آن بستگی دارد و موفقیت در انتخاب طرح و چیدمان آن می تواند جهیزیه ی عروس را بسیار با شکوه تر جلوه دهد.

خرید بهترین مدل های جدید سرویس چوب عروس در مشهد +  قیمت ویژه
خرید بهترین مدل های جدید سرویس چوب عروس در مشهد + قیمت ویژه

اما به خاطر تنوع بسیار در مدل ، طرح و رنگ سرویس خواب های موجود درسایت ها و  فروشگاه ها، اغلب زوج های جوان هنگام خرید سرویس خواب خود دچار مشکل می شوند.

به همین موجب وبسایت هیلدا تصمیم گرفت، تا در این مقاله، تحت عنوان  “قیمت ویژه و خرید بهترین مدل های سرویس چوب عروس در مشهد” مطالب ارزشمندی را در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز قرار دهد تا به کمک موارد عنوان شده در این مقاله بتوانید به راحتی زیبا ترین و مناسب ترین سرویس خوابی را که با جهزیه شما همخوانی داشته و مناسب برای فضای اتاقتان باشد را انتخاب و خریداری نمایید.

سرویس خواب عروس شامل چه مواردی می باشد؟

قبل از خرید سرویس خواب عروس بیایید ببینیم معمولاً یک سرویس خواب شامل چه اجزایی است.

معمولاً سرویس خوابی که برای جهیزیه  عروس خریداری می شود،، شامل یک تخت دو نفره، دو عدد پاتختی،  میز آرایش همراه آینه و صندلی ، یک درآور، تشک خوشخواب و روتختی می باشد. با توجه به تعداد زیاد این لوازم شکی نیست که انتخاب طرح و نحوه ی چیدمان سرویس خواب، نقش اصلی را در  تزیین دکوراسیون کلی اتاق به عهده دارد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر سرویس خواب  خود را ساده یا مدرن و یا کلاسیک انتخاب می کنید، باید سبک  دکوراسیون اتاق را هم به همین شکل انتخاب کنید.


راهنمای خرید سرویس خواب عروس

قبل از خرید سرویس چوب عروس

قبل از اینکه برای خرید سرویس چوب عروس (سرویس چوب عروس شامل چیست) جهیزیه ی خود  به بازارها یا سایت های مختلف سر بزنید، باید اتاق مورد نظر برای چیدمان سرویس خواب خود را تعیین کنید، زیرا انتخاب مدل تخت دو نفره تا حد زیادی به متراژ و رنگ دیوارهای اتاق و همچنین تم رنگی خانه ی نو عروس وابسته است.

ابتدا طول و عرض اتاق خود را اندازه بگیرید و مشخص کنید که می خواهید، تخت خود را چگونه در اتاق قرار دهید.

برای یک انتخاب عالی، درهنگام سفارش سرویس خواب عروس باید علاوه بر  زیبایی به کیفیت آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید؛ زیرا سرویس خواب خریداری شده توسط شما برای سال های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله وسایلی نیست که هر ساله قصد تعویض آن را داشته باشید. نگران نباشید! در این مطلب ما به شما نکات کلیدی را خواهیم آموخت تا با کمک آنها بتوانید انتخاب خوبی را تجربه کنید.

رنگ و طرح سرویس خواب

می توانید به دو شیوه رنگ سرویس خواب را انتخاب کنید. یک روش استفاده از رنگ های هم گروه و با تنالیته رنگی یکسان است که در این روش، بهتر است رنگ سرویس خواب عروس با رنگ پرده، مبل و فرش مورد استفاده در اتاق هم خوانی داشته باشد. روش دیگر استفاده از رنگ متضاد است مثلاً سفید و سیاه یکی از بارزترین نمونه های انتخاب رنگ های متضاد است و یا یک رنگ تیره در مقابله یک رنگ روشن به کار برده می شود.

نقش و طرح سرویس خواب عروس نیز در خرید آن اثرگذار است، زیرا همان طور که قبلاً گفته شد، طرح باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی که به دکور اتاق خواب عروس و داماد می دهد، با بقیه جهیزیه ی عروس هم خوانی داشته باشد. سرویس خواب های چوبی که، از چوب گردو، راش یا سایر چوب ها رایج ساخته می شوند، جزء لوکس ترین و گران ترین سرویس خواب های عروس و داماد محسوب می شوند. زیرا این سرویس خواب ها دارای طرح های هنرمندانه ای هستند که فقط روی چوب قابل اجرا می باشد.

جنس سرویس چوب عروس

سرویس های تخت خواب، معمولاً از جنس چوب، آهن، ملامینه  و ام دی اف هستند. تخت های چوبی دارای مقاومت و ظرافت بیشتر و هزینه ی بالاتری نسبت به بقیه سرویس ها هستند و تخت های آهنی از همه ارزان ترند و به اندازه محصولات چوبی ظرافت ندارند و معمولاً برای مواردی که از نظر بودجه در تنگنا باشید توصیه می شود.

سرویس خواب های ملامینه هم معمولاً در برابر رطوبت و آب مقاومت بسیار کمی دارند، در صورتی که در معرض رطوبت قرار بگیرند، باد کرده و از حالت طبیعی خود خارج می شوند.

کیفیت سرویس خواب عروس را چگونه تشخیص دهیم؟

تمیز بودن و ظرافت سرویس خواب عروس از نکات مهمی است که خود بیانگر کیفیت کار بوده و باید هنگام خرید به آن دقت شود. این نکته در محصولاتی که از ورق های مصنوعی مانند ام دی اف و ملامینه تهیه  می شوند  از روی برش ها و لبه قسمت های برش خورده به راحتی قابل تشخیص است.

جمع بندی

اگر ورق ها به شکل نامطلوب و توسط افراد غیر متخصص برش بخورند و یا دستگاه برش از کیفیت خوبی برخوردار نباشد آنگاه لبه های قسمت های برش خورده صاف نبوده و بنا بر میزان بی کیفیتی دارای قسمت های لب پر شده ریز و درشت خواهد بود.

اگر به دنبال سرویس چوب عروس زیبا باانواع طرح ها و رنگ هستید هیلداچوب بهترین گزینه است.برای دیدن نمونه کارها و استعلام قیمت به آدرس سایت هیلداچوب سربزنید.

اول مقایسه کنید و بعد خرید کنید!