7777777777

اکسسوری ها در منزل شاید در نگاه اول جزو وسایل ضروری منزل بنظر نیایند ولی نبودن آنها خانه شما را بسیار ساده و بی روح خواهد کرد. امروزه اکسسوری ها جایگاه ویژه ای در دکوراسیون خانه ها و محل کار دارد و بودن آنها بسیار مهم است.

4 3

اکسسوری ها باعث خواهند شد تا خانه شما زیباتر از آنچه که هستند به نظر آیند و زیبایی و جلا را به خانه شما بدهد. ولی سعی کنید در خرید اکسسوری زیاده روی نکنید چون افراط در خرید اکسسوری باعث خواهد شد تا خانه شما بسیار شلوغ و نامرتب به نظر آید.

خرید اکسسوری

وجود اکسسوری در منزل را دست کم نگیرید به علت آنکه داشتن اکسسوری در منزل خانه شما را از یکنواختی نجات خواهد ‌داد و زیبایی را به ارمغان می آورند. سعی کنید اکسسوری خرید کنید تا با سبک خانه شما هماهنگ شود و باعث شود تا خانه شما زیبا به نظر آید.

5 4

برای خرید اکسسوری باید به چند نکته توجه کنید:

کیفیت اکسسوری

کیفیت اکسسوری ها از متریالی که در آن به کار رفته است کاملا قابل مشاهده است. سعی کنید تعداد کم ولی با کیفیت بالا خرید کنید. اکسسوری های بی کیفیت ممکن است به زودی خراب شوند و یا مدل آن قدیمی شود پس بهتر است در خرید اکسسوری دقت کنید.

6 1

انتخاب مکان اکسسوری

قبل از خرید اکسسوری باید به این موضوع توجه کنید که برای چه مکانی قرار است شما اکسسوری خرید کنید و به نسبت استفاده آن خرید کنید. و یا ممکن است شما اکسسوری خرید کنید ولی مکان مناسبی برای قرار دادن آن اکسسوری نداشته باشید به همین منظور بهتر است قبل خرید به این نکات توجه کنید.