خرید ارزانترین میزتلویزیون

JT022 1

میز تلویزیون ها علاوه بر کاربرد اصلی خود، بخشی از دکوراسیون منزل شما هم محسوب می شوند. در این مطلب هیلدا سعی برآن داریم که 6 مدل از خاص ترین و جدید ترین مدل های میز تلویزیون و فضای مناسب برای آنها را به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم.

JT002

1-میز تلویزیون های گوشه ای :

اگر متراژ منزل شما کم است، پیشنهاد ما به شما استفاده از میز تلویزیون های گوشه ای است. این مدل از میزها علاوه بر اینکه باعث می شوند در استفاده از فضای خود صرفه جویی کنیم  می توانیم با یک طراحی شیک و هوشمندانه زیبایی چشم نوازی را به دکوراسیون منزل خود به وجود آوریم. این مدل از میز تلویزیون ها کاملا مناسب برای خانه های کوچک و دکوراسیون های جمع و جور هستند.

JT003 3

2-میز تلویزیون های سلطنتی مدرن :

تصویرهای بالا، نمونه هایی از میز تلویزیون های سلطنتی جدید هستند. این میز تلویزیون ها که اغلب  سه تیکه هستند و از میز وسط برای قرار دادن تلویزیون و میزهای کناری به عنوان بوفه استفاده می شود. این مدل با سبک های جدید مدرن و مینیمالیستی هم خوانی  ندارد، درنتیجه طراحان حرفه ای  تغییراتی را در این میزها ایجاد کرده اند تا هم بتوانیم از آنها برای نگه داری وسایل غیر تزیینی و پر کاربرد و نیز زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون خود استفاده کنیم. این دسته از میز تلویزیون های سه تیکه ی بوفه دار برای خانه های بزرگ و دکوراسیون های ساده  بسیار مناسب است.

JT008 6

3-میز تلویزیون های کشویی یا ریلی :

اگرطرفدار دکورهای مینیمالیستی یا خیلی ساده هستید این سبک میز تلویزیون ها یک انتخاب فوق العاده هستند. از ویژگی های بارز این سبک می توان به پنهان کردن تلویزیون یا دکور مجاور آن در کمترین زمان اشاره کرد که برای این کارتنها کافیست تخته روی ریل را به سمت چپ یا راست حرکت دهید.

JT006 2

4-میز تلویزیون های دیواری :

بسیاری از مدل های جدید میز تلویزیون به صورت دیواری هستند. این دسته از میزها جابه جایی را برای ما آسان نمی کنند و بهتر است جای مشخصی را از قبل برای آنها در نظر بگیرید. در مدل های زمینی گاهی مشکلات جابه جایی وجود دارد که کافیست بجای پایه ها چرخ گذاشته شود.

JT015 4

5-میز تلویزیون های متناسب با دکورهای مینیمالیستی :

مهم ترین اصل در دکورهای مینیمالیستی سادگی است. تنها کافیست  عناصر ساده و کمی را که در کنار هم جذاب هستند انتخاب کنیم. میز تلویزیون های بالا گزینه خوبی برای این دسته از دکورها هستند و جذابیت و آرامش بخصوصی را به فضای شما می بخشند.

JT016 1

6-میز تلویزیون های مشابه میز عسلی :

تکنیک تکرار که به تازگی مد شده و طرفدارهای زیادی هم پیدا کرده است. در این مدل مشابه میز عسلی یا میز جلو مبلی میز تلویزیون ساخته می شود و تاثیر مثبتی در ذهن افراد ایجاد می شود. در واقع این تشابه رنگ و بافت چوب در میز تلویزیون و میز جلو مبلی فضای دوستانه تری را برای ما بوجود می آورد که موجب القای حس صمیمیت و آرامش بیشتری می شود.

JT019 2