خرید آینه هالیودی+قیمت آینه هالیودی+آینه هالیودی چیست؟

ششش

شاید خیلی از شما ها زمانی که دارید فیلم می بینید و یا در برخی از فروشگاه های محصولات چوبی اینه هایی دیده باشید که دور آنها پر از چراغ است و ندانید این ها چه نوع اینه ای هستند ولی بنظر بسیار جالب و جذاب می آیند ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که به این اینه ها چه می گویند و طرز ساخت آن را باهم مرور خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

40

یکی از پرطرفدار ترین اینه های موجود در بازار اینه هالیودی است. اینه های هالیودی در کنار اینه از چراغ های ال ای دی استفاده شده است که بسیار زیبا و پر نور است. این نوع آینه ها را بیشتر برای گریم و آرایش استفاده می کنند و افرادی که کار حرفه ای گریم انجام می دهند اکثرا از این نوع آینه استفاده می کنند و به همین دلیل هم اسم آن معروف به آینه هالیودی است.

به علت به کار رفتن چراغ در اطراف آینه باعث خواهد شد تا محیط شما بسیار پر نور و شفاف به نظر آید و آرامش محیط را چندین برابر خواهد کرد.

آینه های هالیودی در انواع سایز ها در بازار موجود هستند که اعم از :

آینه هالیودی قدی

آینه هالیودی رومیزی

آینه هالیودی پایه دار

که شما به نسبت استفاده و کاربردتان می توانید آن را تهیه کنید.

11

کاربرد آینه هالیودی

آینه های هالیودی به علت زیبایی که دارند می توانند گزینه مناسبی برای دکوراسیون منزل باشد و علاوه بر زیبایی باعث خواهد شد تا فضای شما پر نور تر به نظر برسد. شما می توانید از آینه های هالیودی در پذیرایی، اتاق خواب، سالن آرایشگاه، سرویس خواب، سرویس بهداشتی و راهرو استفاده کنید.

60

طرز ساخت آینه هالیودی:

برای ساخت یک آینه هالیودی زیبا ابتدا ابعادی که مد نظرتان هست را انتخاب و آینه را تهیه کنید پس از آن فاصله لامپ ها را مشخص کنید و با ابزاری لامپ ها را به آینه متصل کنید. ولی اگر می خواهید به آینه متصل نکنید بهتر است برای اینه تان قاب تهیه کنید و بر روی قاب ها لامپ را قرار دهید.

آینه های هالیودی جزو زیباترین آینه ها است و شما اگر قصد یه تغییر زیبا در محل کار و یا منزل خود دارید این آینه کمک شایانی به شما خواهد کرد.شرکت بزرگ هیلداچوب یکی از نام های معتبر در زمینه محصولات چوبی در مشهد انواع آینه های هالیودی را با ابعاد و اشکال مدنظر شما تهیه و آماده ارسال می کند شما می توانید آینه هالیودی را با قیمتی منصفانه درب منزل تحویل بگیرید.