خرید آباژور در مشهد

خرید آباژور در مشهد
خرید آباژور در مشهد

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دکوراسیون منزلتان بسیار اهمیت می دهید پس جای یک آباژور شیک در خانه شما کم است. آباژور یکی از وسیله های تزئینی و کاربردی در اتاق خواب ها و یا سالن های پذیرایی است.آباژورها ظاهری بسیار شیک و زیبا به محیط منزل شما می بخشند و باعث می شود علاوه بر زیبایی نور بسیار خوبی به خانه شما ببخشد.

بیشتر بخوانید : بهترین تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند

آباژور چیست؟

آباژور وسیله دکوری با ظاهری بسیار زیبا است که نور بسیار ملایمی دارد.آباژورها از کلاهک هایی ساخته شده اند که به آنها شید گفته می شود.آباژور در انواع مدل ها در بازار موجود است.از پایه های کوتاه گرفته تا متوسط و بلند که دارای سبک های مدرن و کلاسیک هستند و بسته به سلیقه تان می توانید آنها را خرید کنید.

download
خرید آباژور در مشهد

انواع آباژور

امروزه به بازارها که می روید انواع و اقسام آباژورها را خواهید دید که به نسبت کاربردشان مدلهای آنها متفاوت است.آباژورها بصورت کلی دیواری،ایستاده و رومیزی تقسیم می شوند.که در ادامه با تک تک آنها آشنا می شویم.

بیشتر بخوانید : خرید میز تلویزیون مشهد

آباژور رومیزی

یکی از پرطرفدارترین مدلهای آباژور مدل رومیزی آن است.این نوع آباژور دارای پایه های کوتاه هستند و بر روی میزها قرار می گیرند.این گونه آباژورها اکثرا در اتاق خواب بر روی پاتختی قرار می گیرند.ولی شما می توانید بر روی میزهای عسلی در پذیراییتان قرار دهید و از نور ملایم آن استفاده کنید.

خرید آباژور در مشهد
خرید آباژور در مشهد

بیشتر بخوانید : سرویس خواب در مشهد

آباژور پایه بلند

این گونه آباژورها دارای پایه های بلندی هستند.پایه های این آباژور بر روی زمین قرار می گیرند.این گونه آباژورها را در گوشه های خانه تان قرار دهید و یا در ورودی منزلتان بگذارید. این نوع آباژورها بیشتر در طراحی دکوراسیون داخلی سالن مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان منبع نور در نورپردازی بخش‌هایی از خانه نیز از آن‌ها بهره می‌گیرند.

خرید آباژور در مشهد
خرید آباژور در مشهد

بیشتر بخوانید : بهترین مدل های جدید سرویس چوب عروس در مشهد

آباژور دیواری

آباژورهای دیواری در انواع سبک های دکوراسیون در بازار موجود است.این گونه آباژورها دارای تکیه گاهی برای نصب بر روی دیوار دارد.از این گونه آباژورها در کنار خانه استفاده کنید و سعی کنید پشت میزتلفن قرار دهید تا نمایی زیباتر داشته باشد.