خریدکف تخت جکدار در مشهد

8

با وجود انواع مختلف تخت ها همچون، تخت های جک دار، تخت های پایه دار(یا همان کفی تخت که یک 4 پایه فلزی یا چوبی است و تشک روی آن قرار می گیرد) و … دیگر شما عزیزان گزینه های بیشتری را برای خرید تخت خود دارید، اما بهتر است مزایا و معایب این تخت های جدید را بدانید تا به هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید و بتوانید تخت متناسب با فضا و دکور اتاق خود را انتخاب کنید.

در ادامه ی این مطلب شما عزیزان رو با مزایا و معایب تخت های های جک دار و بدون جک و ارتباط آنها با فضای اتاق شما آشنا می کنیم.

5

مزایای تخت جک دار:

تخت های جک دار یا همان تخت های با باکس، دارای یک جک فنری هستند و با وجود آنها شما می توانید به فضای زیر تشک خود دسترسی داشته باشید. اینکه چه وسایلی را در این محل قرار دهید انتخاب شماست اما توصیه ما به شما قرار دادن اشیاء و وسایلی هستند که کمتر از آنها استفاده می کنید. کفی این تخت ها متفاوت است، بعضی را باید به بدنه ی سرویس خواب پیچ کنید و بعضی مدل ها هم ممکن است نیازی به نصب کردنشان نباشد و کافیست آنها را داخل سرویس خواب بگذارید و تشک خود را بر روی آنها قرار دهید. در نهایت استفاده از این نوع تخت ها را به کسانی که فضای کمی در اختیار دارند پیشنهاد می کنیم.

3

تخت جک دار مناسب چه فضاهایی است؟

از جمله دکورهای پرطرفدار و جدید، دکورهای مینیمال هستند. در این دکورها دیگر فضای خود را با انواع کمدها، دراورها و آینه ها … پر نمی کنیم. اما می دانیم وجود وسایلی همچون کمدها می توانند برای قرار دادن بعضی از وسایل ما بسیار مفید باشند.

در تخت های جک دار می توانید بخشی از وسایل غیر ضروری خود را زیر تخت قرار دهید و دیگر نگران شلوغ شدن اتاق خود نباشید. خرید تخت های جک دار با میزان فضای شما در ارتباط مسقیم است پس اگر اتاق خواب شما کوچک است  و جایی برای کمدها و کشوها و … ندارید، قطعا توصیه ما به شما خرید یک تخت جک دار است. حتی با وجود اتاق های بزرگ هم بهتر است از این مدل تخت ها استفاده کنید تا فضای بیشتری را برای وسایلی که ممکن است در آینده به اتاق خواب خود اضافه نمایید داشته باشید.

تخت خواب که جزء اصلی اتاق خواب محسوب می شود و بهتر است مدلی را انتخاب کنیم که علاوه بر زیبایی و تاثیری که بر ظاهر اتاق می گذارد، بتوان همچون یک کمد دیواری جادار از آن استفاده کرد.

1

علاوه بر تمام مطالب گفته شده، تمیز کردن زیر تخت معمولا به سختی انجام می شود اما با وجود تخت های جک دار براحتی میتوان این قسمت را تمیز و مرتب کرد.

خراب شدن جک ها ممکن است عامل نگران کننده ای برای خریدان محسوب شود اما، تنها کافیست به هنگام خرید از کیفیت یراق آلات بکار رفته اطمینان حاصل کنید. که این اطمینان خاطر را می توان با مواردی همچون، سوال پرسیدن درباره یراق آلات از یک فرد متخصص، خرید از فروشگاه های معتبر و در نهایت خرید محصول دارای گارانتی، بدست آورد. وجود گارانتی تا حدود زیادی نشان دهنده کیفیت یک محصول است و کمتر تولید کننده ای ضمانت یک محصول بدون گارانتی را به عهده می گیرد.

4

نکاتی مهم درباره تخت جک دار:

بهتر است بدانید که داخل جک ها را با گاز فشرده پر می کنند، پس نباید آنها را درجایی که گرم است قرار دهیم.

حتما قبل از باز کردن تخت، باید تشک بر روی آن قرار داده شده باشد، وگرنه ممکن است جک بصورت آنی پرتاب شود و حتی به بدن شما برخورد کند.

سعی کنید وسایل زیادی روی تخت خود قرار ندهید، زیرا ممکن است جک ها باز نشوند و بطور کلی با این کار طول عمر جک ها کم می شود.

حرف آخر

در آخر، تخت جک دار یک گزینه بسیار مناسب برای تمام کسانی است که فضای کمی دارند.