جدیدترین مدل های میز آرایش عروس

میز آرایش عروس
میز آرایش عروس


در قدم اول باید در خرید میز آرایش عروس دقت کامل را به عمل آورید. چون لازمه تزئین یک میز آرایش عروس زیبا داشتن زیباترین میز آرایش عروس است. عروس خانم ها برای خرید جهیزیه، در انتخاب میز آرایش بسیار سخت گیر هستند. به همین دلیل در این بخش جدیدترین مدل میز آرایش های زیبا و شیک مخصوص سخت پسندان را جمع آوری کرده ایم.

میز آرایش عروس اسپرت:

عروس خانم های عزیز اگر اتاق خوابتان کوچک است، بهتر است از میز آرایش های چندمنظوره استفاده کنید. استفاده از دراورهای کوتاه، کار میز آرایش و پاتختی را برایتان انجام می دهد. نیمکتی که در آن رو به بالا باز شود، حکم کاناپه را داشته، و جای مناسبی برای گذاشتن ملحفه های اضافیست.

بیشتر بخوانید: سرویس خواب کامل عروس در مشهد + لیست قیمت

اهمیت میز آرایش عروس:

انتخاب میز آرایش باید علاوه بر درنظر گرفتن سلیقه شخصی، به این نکته نیز دقت داشته باشید که آیا طرح و رنگ میز آرایش با نمای کلی و دکوراسیون اتاق خواب شما هماهنگی دارد یا اینکه وجود همچنین میز آرایشی باعث بر هم زدن هارمونی اتاق خواب تان خواهد شد؟ واضح است که میز آرایش یکی از آن وسایلی است که وجودش در دکوراسیون اتاق خواب عروس و خانم ها لازم است. پس نمیتوان اهمیت آن را نادیده گرفت و در انتخاب آن کوتاهی نمود. اگر چه اکثر مدل های میز آرایش به همراه سرویس خواب تهیه و خریداری میشوند و در جنس و رنگ شباهت های زیادی به یکدیگر دارند اما در این بین افرادی هستند که می خواهند تنوعی در انتخاب مدل دراور اتاق خواب خود داشته باشند.

بیشتر بخوانید: سرویس چوب عروس در مشهد + لیست قیمت

جدیدترین مدل میز آرایش های زیبا و شیک:

Untitled collage 25 1024x641 1
میز آرایش های مدرن

رنگ میز آرایش:

برای خرید میز آرایش بعد از انتخاب طرح میز آرایش باید رنگ آن را انتخاب کنید. سعی کنید از رنگ های خنثی استفاده کنید. اگر میز آرایش را برای عروس می خواهید بهترین گزینه خرید میز آرایش به رنگ سفید است. رنگ سفید جز رنگ های پرطرفدار است و با همه وسایل اتاق ست می شود.

بیشتر بخوانید: تاثیر رنگ ها بر زندگی