جاکفشی در مشهد+استعلام قیمت

99

امروزه اکثر خانه ها آپارتمانی است.و همانطور که می دانید در آپارتمان ها داشتن جاکفشی اجباری است چون اگر در ساختمان کفش ها پخش و پلا شوند شکل ساختمان بسیار نامرتب و شلوغ خواهد بود.به همین منظور وجود جاکفشی در هر خانه ای اجباری است.

fac0c1e735a58780d1912db0405affe5 donoghte.com

در این مقاله می خواهیم در رابطه با انواع جاکفشی آشناشویم پس باما همراه باشید؛

جاکفشی ام دی اف

جاکفشی های ام دی اف در انواع و اقسام مدل ها و طرح ها در بازار وجوددارد.و شما هر طرحی که بخواهید می توانید در ام دی اف پیاده کنید.بر روی ام دی اف انواع مدل ها و طرح ها را می شود انجام داد.و آن را به راحتی با سبک دکوراسیون منزلتان ست کنید.

1

جاکفشی پلاستیکی

از قدیم تا به امروز از جاکفشی های پلاستیکی استفاده شده است.این نوع جاکفشی در بین مردم از محبوبیت خاصی برخورداراست.به علت آنکه جاکفشی های پلاستیکی سبک وزن،ارزان قیمت،و به راحتی قابل جابه جایی هستند.این نوع جاکفشی در انواع و اقسام رنگ ها و طرح ها در بازار موجود است.

2 1

جاکفشی چوبی

یکی از زیباترین مدل های جاکفشی،جاکفشی های چوبی است.جاکفشی چوبی در بین افراد طرفداران زیادی دارد.اکثرا این نوع جاکفشی هارا با سرویس چوب در منزلشان ست می کنند.اگر شما منزل آپارتمانی دارید بهترین گزینه برای اینکه از فضا بهترین استفاده را داشته باشید استفاده از جاکفشی های طرح صندلی است.این نوع جاکفشی علاوه بر جاکفشی به عنوان یک مبل ویا صندلی می توانید از آن استفاده کنید.

3 1

جاکفشی پارچه ای

این نوع جاکفشی ها مخصوص اتاق خواب ها است.اگر شما تعداد کفش هایتان بسیار زیاد است و در جاکفشی فضای خالی برای آن ها ندارید،بهترین گزینه خرید جا کفشی های پارچه ای است.که شما به راحتی می توانید این جاکفشی هارا داخل کمدتان قراردهید و از آن استفاده کنید.

4 1

جاکفشی فلزی و آهنی

اگر به دنبال جاکفشی می گردید که به هیچ عنوان خراب نشودو در عین حال مدرن هم باشد،بهترین گزینه جاکفشی های فلزی و اهنی است.این نوع جاکفشی در انواع مدل ها و طرح ها ساخته می شود و به بازار عرضه می شود.

22

جاکفشی سنگی

اگر به دنبال طرح های خاص و زیبا هستید جاکفشی های سنگی یکی از آن موارد است.با خرید این نوع جاکفشی ها می توانید در عین حال سادگی طرح خاصی را به منزلتان بدهید.

طرح سنگ مرمر

کلام آخر

اگر به دنبال جاکفشی با انواع و اقسام طرح ها و رنگ ها هستید،پیشنهاد ما به شما هیلداچوب است.هیلداچوب یکی از تولیدکنندگان محصولات چوبی در مشهد است که انواع و اقسام جاکفشی ها را با کیفیت بسیار بالا به مشتریانشان عرضه می کند.

برای دیدن نمونه کارها و استعلام قیمت انواع جاکفشی به آدرس سایت هیلداچوب سربزنید.

باتشکر از شما همراهان همیشگی که تا آخر این مقاله ما را همراهی کردید.