تغییر دکوراسیون عیدنوروز

88

اسفند ماه که شروع می‌شود همه افراد به دنبال خرید عید و خانه تکانی می افتند تا برای سال جدیدی که در راه است همه زندگی‌شان تازه و تمیز باشد. چیدمان دکوراسیون در خانه یکی از مهمترین موارد است که باید به درستی انجام شود تا خانه ای زیبا و مدرن داشته باشید.

ما در این مقاله نکاتی به شما آموزش خواهیم داد تا در عیدنوروز دکوراسیون زیبایی در خانه تان داشته باشید.

1

دکوراسیون عیدنوروز

سال جدید که فرا برسد همه دوست دارند تا در خانه شان تغییر دکوراسیون انجام دهند در جهتی که هزینه های تغییر دکوراسیون بسیار زیاد و سرسام آور است. ولی شما می توانید با چند کار ساده همان حس تغییر دکور را داشته باشید بطور مثال وسایلتان را جابه جا کنید و یا دیوارها را رنگ آمیزی کنید و… خیلی کارهای دیگر که باعث خواهد شد خانه شما زیباتر به نظر آید.

جمع آوری وسایل اضافی

در خانه همه افراد کلی وسایل ریز و درشت اضافی است که اصلا مورد استفاده نیستند و از مد رفته اند اینگونه وسایل هم فضای خانه شما را اشغال کرده اند و هم ظاهر زیبایی ندارند پس بهتر است هر وسایلی که لازم ندارید را دور بریزید.

4 4

مبلمان

به علت گرانی مبلمان در بازار و صرفه جویی در هزینه ها بهتر است بجای تعویض مبلمان روکش آن را عوض کنید تا ظاهری جدیدتر و زیباتر به خود بگیرد.

5 5

گل و گیاه

در دکوراسیون خانه تان از گل و گیاه به خوبی استفاده کنید تا هم فضا و هم خودتان از آن لذت ببرید و شادابی و سرزندگی را به خانه شما بدهد. با گل و گیاه حال و هوای بهار را تقدیم خانواده تان کنید.

تزیین خانه با گل طبیعی 500x390 1