تشک مناسب سالمندان+بالش رویال مشهد

20 2

استفاده از یک تشک خوب در هر سنی بسیار مهم است و یکی از اجزای مهم در خواب است. برای داشتن بدنی سالم باید از نظر خواب همه افراد تأمین باشند تا بتوانند در کل روز انرژی داشته باشند. خواب برای سنین بالا بسیار امر مهمی است چون هرچه سن بیشتر شود افراد سالمند کم خواب تر خواهند شد و این موضوع باید مورد کنترل افراد باشد. و مخصوصا افراد سالمند دچار انواع درد می شوند مخصوصا آرترز، گردن درد و کمردرد که همه اینها در بیشتر سالمندان قبل مشاهده است. افراد سالمند باید تمام عواملی که در خواب سهیم است را بررسی و سعی کنند تا از عواملی که باعث خواهد شد خواب آنها از بین برود را به حداقل برسانند.

20 1

تشک مناسب سالمندان:

برای خرید تشک سالمندان باید به نکاتی توجه کنید که در ادامه به ان می پردازیم:

قیمت:برای خرید تشک اولین موضوع باید از بودجه تان خیالتان راحت باشد بهتر است در خرید تشک زیاد به قیمت تشک توجه نکنید و از متریال باکیفیت خرید کنید.

200

متریال تشک:

مواد بکار رفته در تشک بسیار مهم است. متریال تشک عمر و دوام تشک را مشخص می کند پس بهتر است از بهترین متریال استفاده کنید تا سالیان سال از آن تشک به خوبی استفاده کنید.

سطح تشک:

بهتر است برای افراد سالمند از تشک هایی با سطح سفت استفاده کنید که اگر مشکل در کمر و آرترز دارند در بهترین حالت قرار بگیرد.

لبه تشک:

لبه های تشک بسیار مهم است به علت آنکه زمانی که بر روی تشک می خوابید اگر متریال تشک خوب نباشد کل وزن که بر روی تشک باشد وسط تشک گود می شود و برای سالمندانی که مشکل کمردرد دارند باعث می‌شود درد در کمرشان بیشتر شود.

400

دما تشک:

انواع مختلف مواد بکار رفته در تشک گرمای متفاوتی دارند. اگر خاصیت تنظیم دمای تشک خوب نباشد می تواند موجب گرم شدن بیش از حد و ناراحتی در طول شب شود. و باعث تعریق شود و داشتن تعریق باعث زردی تشک شما می شود و برای بیماران بسیار موضوع مهمی است.

برای خرید تشک برای افراد سالمند بهتر است از تشک های مرغوب و باکیفیت رویال استفاده کنید با خرید تشک های رویال می توانید خوابی راحت و با آرامش را به سالمندان تان هدیه دهید.