تشک خوشخواب در مشهد + لیست قیمت | نمایندگی تشک خوشخواب در مشهد

تشک خوشخواب در مشهد
تشک خوشخواب در مشهد

تشک خوشخواب یکی از اقلام پر مصرف هر خانه ای محسوب می شود. و ما هروز زمان زیادی از وقتمان را بر روی آن سپری می کنیم. به همین منظور برای خرید آن باید تمام حواسمان را جمع کنیم و از بهترین نوع تشک خریداری کنیم تا در هنگام خواب فشار کمتری برروی ستون فقرات و بدنمان وارد شود.و قبل از خرید تشک باید از انواع مدل های تشک اطلاعاتی داشته باشیم تا در زمان خرید دچار سردرگمی نشویم. ما در این مقاله می خواهیم با انواع تشک های موجود در بازار بیشتر آشنا شویم پس باما همراه باشید؛

تشک خوشخواب در مشهد
تشک خوشخواب در مشهد | هیلدا

تشک فنری

تشک خوشخواب فنری جزء ارزانترین و ساده ترین نوع تشک ها محسوب می شوند. و برای افراد کمتر از 60 کیلوگرم مناسب است.تشک های فنری به دو دسته:تشک های فنری متصل و تشک های فنری منفصل تقسیم می شوند.

تشک های فنری متصل

این مدل تشک ها جزء قدیمی ترین مدلهای تشک شناخته می شوند. این تشک ها دارای فنرهای بهم متصل هستند که باعث انعطاف آن می شوند.و برای افرادی که مشکلی در قسمت ستون فقرات خود ندارند می تواند مناسب باشد.

معایب تشک های فنری متصل

یکی از معایب بسیار بزرگ تشک های فنری متصل ایجاد سروصدا آن هنگام خواب است. زمانی که شما بر روی این تشک ها می خوابید وقتی می خواهید بغلتید تشک دارای صدا می شود و باعث می شود خواب شما دچار مشکل شود. و موضوع بعدی اگر از تشک دو نفره می خواهید استفاده کنید هنگامی که یک نفر روی تشک بغلتد نفر دیگری که برروی تشک خوابیده هم بالا و پایین می رود و به همین منظور شما نمی توانید خواب راحت و آرامی داشته باشید.

تشک فنری منفصل

به علت معایب تشک های متصل تولیدکنندگان تصمیم گرفتند این فنرهارا از همدیگر جدا کنند تا از مشکلات آن جلوگیری کنند. سعی کردند فنرهارا درون پاکت هایی قرار دهند و سرتاسر تشک خوشخواب بچینند که این پاکت ها معروف به پاکت اسپیرینگ هستند.

تعداد این فنرها 5 هزار عدد و یا بیشتر است و جالب اینجا است که هرچه تعداد فنرهای تشک بیشتر باشد آن تشک از کیفیت بالایی برخوردار است.

تشک مموری فوم

تشک خوشخواب مموری فوم یکی از متفاوت ترین تشک های موجود در بازار است. چندین سال پیش از این نوع تشک ناسا برای ارتقاع کیفیت صندلی های خلبانانش استفاده می کرد. این نوع تشک دارای کیفیت بسیار بالا است و در بین مشتریان طرفداران زیادی دارد.

این نوع تشک ها از قیمت بالایی برخوردار هستند به علت آنکه مواد آن از یک لایه مواد ویسکواِلاستیک  حساس به دما پر شده است. وبه نظر می رسد  تختخواب گرم است.

تشک لاتکس

این تشک خوشخواب جزء اولین تشک های ساخته شده در سال 1960 است. این تشک ها جزء بادوام ترین و منعطف ترین تشک ها در بازار هستند. استفاده از این محصول در تخت های دونفره باعث انتقال حرکت و تکان های فرد هنگام خواب به فرد دیگر نمیشود و همچنین میتواند وزن بدن را به طور مساوی در تمام طول تشک پخش کند.

تشک آبی

در تولید این تشک خوشخواب از موادی مانند فوم و الیاف و آب استفاده شده است. این نوع تشک ها مخصوص بیماران است. به علت حرکت آب در تشک باعث می شود خون رسانی در کل بدن ایجاد شود. این تشک ها برای افرادی که گرفتگی عضلانی دارند بهترین گزینه است.

جمع بندی

در این مقاله در رابطه با انواع تشک خوشخواب صحبت کردیم و فهمیدیم هر تشک مخصوص چه افرادی است، برای خرید تشک مرغوب و باکیفیت پیشنهاد ما به شما هیلدا چوب است .هیلدا چوب یکی از فروشگاه های اختصاصی تشک محسوب می شود. برای استعلام از قیمت انواع تشک ها یه سر به سایت هیلدا چوب بزنید.

اول مقایسه کنید و بعد خرید کنید !