بهترین دیزاین دکوراسیون آشپزخانه مدرن + عکس

دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است. دکوراسیون آشپزخانه باید یکی از زیباترین و تمیزترین مکان در هرخانه ای باشد به علت آنکه بیشتر وقت ما در آشپزخانه ها می‌گذرد. آشپزخانه ها مکانی است که کل وسایلات مارا در خود جا داده است از ظروف گرفته تا مواد غذایی و اکسسوری های جذاب. چون تمام مواد غذایی روزانه ما در آشپزخانه ها تهیه می شود باید به نظافت روزانه آن توجه کرد.
در ادامه به شما آموزش می دهیم که چگونه یک دکوراسیون آشپزخانه مدرن و دلنشین داشته باشید.

رنگ آشپزخانه

همانطور که گفتم نظافت و تمیزی آشپزخانه ها یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کرد به همین علت بهترین رنگ برای آشپزخانه ها سفید است که به راحتی آلودگی و کثیفی را بتوانیم مشاهده کنیم و آن را تمیز کنیم.و اگر شما آشپزخانه کوچکی دارید رنگ سفید به شما کمک می کند تا آشپزخانه تان بزرگتر معلوم شود.

نورپردازی آشپزخانه

وجود نور در هر خانه ای الزامی است. اگر می خواهید آشپزخانه زیبا و پرنوری داشته باشید باید در کناره های کابینت از نورهای مخفی استفاده کنید. و از لوستر های چند شعله هم رنگ با کابینت هایتان انتخاب کنید تا زیباتر نشان داده شود.

بیشتر بخوانید : خرید ویترین چوبی مدرن در مشهد

مثلث آشپزخانه

شاید کمتر اسم مثلث به گوشتان خورده باشد. و در آشپزخانه های ایرانی کمتر این مورد دیده می شود. مثلث در آشپزخانه به این معنی است که یخچال، گاز و سینک ظرفشویی هرکدام باید در یک ضلع آشپزخانه قرار بگیرد.

دکوریجات

در کابینت های امروزی قسمتی وجود دارد که فضایی را برای قراردادن دکوریجات گذاشته اند بهترین گزینه قرار دادن لوازم برقی در این مکان است. برای زیباشدن قفسه ها از گل های طبیعی استفاده کنید.

جمع بندی

برای زیباشدن دکوراسیون آشپزخانه از محصولات چوبی استفاده کنید.آشپزخانه یکی از مهمترین مکان ها در خانه محسوب می شود که شما باید همیشه آن را تمیز و عاری از هرگونه کثیفی نگه دارید.