بهترین تشک طبی چه ویژگی هایی دارد؟ | تشک طبی در مشهد

بهترین تشک طبی
بهترین تشک طبی

تا حالا به این موضوع دقت کرده اید که بعضی مواقع که از خواب بیدار می شوید و تمام بدن شما خسته و یا کوفته شده است و در ناحیه ستون فقرات درد احساس می کنید، و با وجود خواب کافی بدن شما خسته و بی حوصله است، این ها همه نتیجه انتخاب نامناسب تشک شما است که باعث شده بدن شما از فرم استاندارد خود فاصله گرفته است. این را در نظر داشته باشید ما نصف بیشتر عمرمان را در خواب سپری می کنیم. پس در انتخاب تشک طبی مناسب بسیار باید حساس و دقیق عمل کنیم تا در زمان خواب و استراحت بدن ما در بهترین شکل ممکن خود باشد.

tebbi hildamattress 1

بهترین تشک های طبی و فنری در کالای چوب هیلدا

بهترین تشک طبی خوب دارای چه ویژگی هایی باید باشد؟

از نظر روانشناسان یک تشک طبی خوب باعث می شود، فرد خواب بسیار راحت و بی دردسری را سپری کند.

پس در خرید تشک باید ویژگی هایی را در نظر گرفت مانند؛

  • فضای کافی
  • راحتی
  • دوام بلندمدت
  • اسفنج مرغوب
  • فنرهای قوی
  • ارتفاع مناسب
  • مموری فوم مناسب

اندازه تشک

مهمترین موضوع در خرید تشک اندازه کافی تشک است، سعی کنید قبل از خرید تشک به این موضوع دقت کافی را داشته باشید. اگر شما فردی قدبلند و درشت اندام هستید سعی کنید از تشک های بزرگ تر استفاده کنید. که در زمان خواب از نظر قد و فضا به مشکل نخورید. این را بدانید یک فرد سالم در طول شبانه روز 40 تا 60 بار در خواب خود غلت می زند. پس سعی کنید تشکی که خرید می کنید دارای فضای مناسب باشد.

بهترین تشک طبی چه ویژگی هایی دارد 2

راحتی تشک

یکی از بهترین ویژگی های مهم تشک طبی راحتی آن است. همین طور که در بالا به آن اشاره کردیم، ما بیشتر وقت خود را در شبانه روز درحال استراحت و خواب به سر می بریم. پس این مسئله بسیار مهم است که تشک ما از نظر راحتی در بهترین حالت خود قرار داشته باشد.

در زمان انتخاب بهترین تشک طبی به وضعیت سر، ستون فقرات، باسن توجه کنید. که این ها در بهترین حالت خود قرار بگیرند چون در زمان خواب بیشتر وزن ما روی این نواحی قرار دارد.

دوام تشک

در خرید بهترین تشک طبی باید دوام آن تشک را در نظر داشته باشیم. جنسی که خرید می کنیم علاوه بر راحتی و قیمت مناسب باید از دوام خوبی هم برخوردار باشد. پس در زمان خرید به مواد بکار رفته در تشک هم دقت کافی را در نظر داشته باشید.

اسفنج مرغوب

برای تشخیص جنس تشک مرغوب به وزن و تراکم آن باید دقت داشته باشید. اسفنج ها هرچه متراکم تر باشند، از نظر طبی بهتر و سفت تر خواهند بود و هرچه شل تر شده گودتر می شوند.

نوع فنر تشک طبی

نوع فنر بندی تشک و ضخامت مفتولی آن در کیفیت تشک بسیار مهم است. بهترین تشک طبی که دارای فنرهای پاکتی هستند از قابلیت بیشتری برخوردار هستند. به طوری که تمام فنرها تک تک داخل فنر و منفصل هستند و در صورتی که دو نفر روی تشک باشند، با تکان خوردن یکی دیگری متوجه نخواهد شد.

ارتفاع تشک طبی

ارتفاع تشک ها با توجه به لایه های داخلی تشک اعم از موکت، الیاف، پنبه و رویه تشک، باهم متفاوت خواهند بود. ارتفاع تشک در مدل های مختلف تشک مانند: طبی، فنری و طبی فنری ممکن است، با یکدیگر متفاوت باشد و حتی می توان این ابعاد را در اندازه های مختلف خریداری نمود و سفارش داد.

با توجه به اینکه تشک یکی از لوازم ضروری برای خواب راحت می باشد توجه به سایز و ارتفاع آن نیز بسیار مهم می باشد. تشک های طبی فنری با توجه به کاربری طبی و درمانی آن و استفاده از اسفنج در تولید این نوع تشک عموما ارتفاع این نوع تشک ها از 22 الی 30 سانتی متری می رسند. همچنین طول عمر تشک در ارتفاع آن نقش بسزایی دارد.

تشک مموری فوم

تشک های امروزی دارای فوم هستند. که از نظر مرغوبیت در رده بالایی قراردارند. از نظر قیمت هم نسبت به دیگر تشک های موجود گرانتر هستند. ویژگی منحصر به فرد فوم های هوشمند تغییر شکل در اثر دمای بدن، برگشت پذیری مناسب پس از برداشتن نیرو در ناحیه تماس، تسهیل در جریان گردش خون، جلوگیری از گرفتگی عضلات و نیز جلوگیری از درد در ناحیه ستون فقرات است.

از کجا تشک طبی بخرم؟

خرید بهترین تشک طبی خوب را از کالای خواب هیلدا امتحان کنید تمامی تشک های هیلدا از بهترین جنس و با قیمتی مناسب به شما مشتریان عزیز عرضه می کنند. پس تا دیر نشده یه سر به سایت ما بزن !